کد خبر: 405052 A

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی تنها راهکار اساسی برای برون رفت از مشکلات کشوراست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد، علی اسماعیلی روز شنبه در نشست شورای اداری شهرستان نور اظهار داشت: عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی راهکار اساسی برای برون رفت از این مشکلات درکشور است  درصورتی که مسوولان و دولتمردان با روحیه جهادی مانند دوران دفاع مقدس تلاش کنند ، مشکلات به مرور رفع می شود.

اسماعیلی تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو توجه جدی مدیران عنوان کرد وگفت: مدیران باید از حداقل امکاناتی که در اختیار دارند بیشترین بهره را برده و بالاترین تاثیر گذاری را داشته باشند وتنها در این صورت می توان اقتصاد مقاومتی را عملی کرد.

نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید برای حل مشکلات و موانع بر سر راه توسعه و رشد کشور این دولت را همراهی و حمایت کرد.

وی افزود: این دولت از ابتدا تاکنون برای پیمودن مسیر های رشد و توسعه با چالش و مشکلات فراوانی از جمله بدهی 6 هزار میلیارد ریالی و موانع تراشی استکبارجهانی روبه رو شده است که در هیچ دوره ای چنین وضعیتی شاهد نبودیم.

نماینده مردم نور ومحمودآباد در خانه ملت اضافه کرد : چنین مشکلاتی اگرچه در انگیزه دولتمردان تاثیر چندانی نداشته است اما اگر برای رفع آن ها همراهی ، همدلی و هم افزایی رئیسان دیگر قوا نباشد به یقین به آسانی حل نمی شود.

فرماندار نور نیز در این نشست با ارائه گزارشی از خدمات سه ساله دولت در بخش های توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی ، بهداشت و درمان ، کشاورزی ، تامین آب آشامیدنی و سرمایه گذاری بخش های خصوصی این شهرستان، گفت : این دولت در حوزه راه و شهرسازی حدود 230 میلیارد ریال هزینه کرده است.

هادی خنجری ، تخصیص 159 میلیارد و 300 میلیون ریال در حوزه کشاورزی ، بیش از 140 میلیارد ریال برای تامین آب و فاضلاب شهری و روستایی ، 140 میلیارد ریال برق رسانی و 10 میلیارد ریال هم برای اجرای طرح تحول نظام سلامت را از دیگر اقدامات دولت طی سه ساله گذشته تاکنون دراین شهرستان معرفی کرد.

 

اقتصاد مقاومتی سرمایه گذاری کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر