کد خبر: 405903 A

در آخرین روز از هفته دولت

فرماندار شهرستان محمودآبادگفت: مدرنترین کارخانه تولید برنج کشور درمحمودآباد با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد،یحیی یوسف پور روز دوشنبه  در آیین افتتاح کارخانه تولید برنج هزار شید( شرکت نازگل شمال) گفت: این کارخانه در زمینی به مساحت 12000 متر مربع و با زیربنای 7000 متر از سال 91 عملیات احداث و در دو بخش پاربولینگ و میلینگ فعالیت خود را آغاز نموده است.

وی افزود: این کارخانه با ظرفیت تولید 40هزار تن برنج در سال و با اشتغال 25 نفر در راستای حمایت از تولیدات داخلی و با شناخت کامل از بازار تولید و فرآوری های برنج و به منظور بهبود کیفیت و افزایش راندمان تولید برنج داخلی و کاهش ضایعات در زمینه ارقام پر محصول برنج راه اندازی شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد گفت: تمام عزم و اراده دولت خدمتگزاری مطلوب تر و بهتر به مردم است.

یوسف پور  تاکید کرد: دولت علیرغم تمام مشکلات اقتصادی و تحریم های تجاری که با آن مواجه بود توانست کارمانه موفقی در خدمتگزاری به مردم را ارائه دهد و امسال با دولت تدبیر و امید شاهد بهره برداری از پروژه های بسیار خوبی در استان و کشور هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از سال گذشته تاکنون 8 جلسه در راستای رفع موانع تولید واشتغال در شهرستان برگزار شد وتلاش خواهیم کرد تا در سال اقتصاد مقاومتی شاهد اتفاقات مبارکی در حوزه اشتغال وتولید در شهرستان واستان باشیم.

 

اقتصاد مقاومتی برنج دولت مشکلات اقتصادی آیین افتتاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر