کد خبر: 413954 A

رئیس شورای اسلامی شهر ساری :

رئیس شورای اسلامی شهر ساری ، گفت: استقرار ایستگاه های برون شهری و توقف خودروها درمراکز پر تردد یکی از چالش هایی است که لازم است برای مرتفع شدن تدابیر لازم را اتخاذ کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، علیجان شمشیربند در یکصد و هشتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: کشور ما در هشت سال دفاع مقدس با رشادت های رزمندگان ، بسیج مردمی و تدبیر امام راحل به پیروزی رسید.
 
وی افزود: در مرکز مازندران زیر ساخت های خوبی در حال اجراست که این امر می تواند تا حدودی از مشکلات ترافیکی شهر را کاهش دهد.
 
رئیس شورای اسلامی شهر ساری ، گفت: استقرار ایستگاه های برون شهری  و توقف خودروها درمراکز پر تردد یکی از چالش هایی است که لازم است برای مرتفع شدن تدابیر لازم را اتخاذ کرد.
 
وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده جلساتی هم با فرماندهی انتظامی وقت انجام شد لازم است در این دوره فرماندهی انتظامی جدید این مشکل در مرکز مازندران رفع شود.
 
شمشیربند پاک‌سازی محلات آلوده را از اقدامات جدی ناجا در سال‌های اخیر  عنوان کرد و گفت: اما به نظر می رسد حضور تعداد انگشت شماری از افراد خاطی در منطقه آذربایجانی‌ها سبب شد تا فضای ناامنی در این منطقه ایجاد شود لازم است فعالیت ناجا در این منطقه مستمر باشد.

شمشیربند ادامه داد: هدف ما از اجرای این فعالیت‌ها بهره‌مندی شهروندان از رفاه عمومی است

 

بسیج شورای اسلامی شهر فرماندهی انتظامی ساری رئیس شورای اسلامی شهر ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر