کد خبر: 416547 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: رسالت و اهداف شرکت شهرک‌های صنعتی اجرا و تکمیل زیرساخت به‌منظور استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی به‌منظور ایجاد زیرساخت‌های احداث کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی به وجود آمده‌اند و هدف از تأسیس شرکت شهرک‌های صنعتی کمک به توسعه صنایع کوچک و ایجاد محیط‌هایآماده‌به‌کار تحت عنوان شهرک‌های صنعتی برای تسریع در احداث صنایع است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار داشت: شهرک‌های صنعتی در راستای رفع موانع و کاهش بوروکراسی در مسیر تولید است تا سرمایه‌گذار با دغدغه کمتری در این راه گام بردارد.

موسوی تصریح کرد: یکی از تدابیر دولت تدبیر و امید در دوران پسابرجام ایجاد بسترهای مناسب برای افزایش حجم سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی و همچنین افزایش سرمایه‌گذاری خارجی در صنایع تولیدی کشور بوده و شهرک‌های صنعتی بهترین قابلیت برای افزایش سرمایه‌گذاری است.

وی خاطرنشان کرد:پروژه‌های موردنیاز هر شهرک صنعتی بر اساس اولویت‌بندی و با تأمین اعتبارات موردنیاز انجام می‌شود.

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیان داشت: تکمیل زیرساخت، حمایت از تولید و جذب سرمایه‌گذارمهم‌ترین اهداف سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است.

موسوی ادامه داد: استان مازندران به‌واسطه برخورداری از وضعیت مناسب جغرافیایی و استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی می‌تواند سهم بسزایی در توسعه اقتصادی داشته باشد.

 

بخش خصوصی حمایت از تولید روابط عمومی سرمایه صنایع کوچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر