کد خبر: 419871 A

مشاور رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش وزارت آموزش و پرورش:

مشاور رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش وزارت آموزش و پرورش شناسایی معلمان مولف را به عنوان برنامه اولویت دار این سازمان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ، سید احمد حسینی در آیین رونمایی کتاب های پیش دبستانی مازندران که درسالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار داشت: سرمایه گذاری برروی معلمانی با تجربه های تدریس و برخوردار از دانش های تخصصی برای این مهم مورد نظر است.
وی افزود : آموخته های معلمان به عنوان سرمایه های ملی که در استان های کشور فعالیت دارند در تالیف کتاب ها استفاده می شود .
مدیرعامل موسسه فرهنگی انتشارات مدرسه به مصوبه شورایعالی آموزش و پرورش مبنی بر در اختیار گذاشتن 20 درصد تالیف کتاب ها به استان ها اشاره کرد وگفت: هر استان براساس شرایط بومی برای تالیف کتاب های اموزشی دانش آموزان استفاده کنند.
وی عنوان کرد : انتشارات مدرسه آمادگی دارد تا کتاب کار تالیفی معلمان هر استان ووسایل کمک آموزشی معلمان مولف را منتشر بکند.
هشت جلد کتاب پیش دبستانی های مازندران امروز با حضور مشاور رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش وزارت آموزش و پرورش و قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش مازندران رونمایی شد.
 

 

آموزش و پرورش سرمایه سرمایه گذاری وزارت آموزش و پرورش برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر