کد خبر: 419930 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از برخورد با واحدهایی که از طریق انشعاب‌های غیرمجاز به شبکه آب وصل می‌شوند خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: تأمین و توزیع آب سالم و بهداشتی در شهرک‌های صنعتی بر عهده شرکت است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اصلاح و نوسازی برخی از شبکه‌های آب‌رسانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی افزود: نوسازی شبکه آب نقش تعیین‌کننده‌ای در کاهش پرت آب داشته و یکی از اولویت‌های شرکت است.

موسوی اظهار داشت: تعویض کنتورهای خراب علاوه بر اینکه از پرت بیش‌ازاندازه آب و اثرات منفی آن بر تأسیسات آب‌رسانی جلوگیری می‌کند، شرایط لازم به‌منظور کنترل مصرف و خدمات‌رسانی شایسته‌تر به سرمایه‌گذاران بخش تولید و صنعت کمک می‌کند.

وی بیان داشت: واحدهایی که از طریق انشعاب‌های غیرمجاز به شبکه آب وصل می‌شوند علاوه بر نپرداختن هزینه‌های خدمات خود، با تجاوز به حقوق دیگران، شبکه آب را در معرض خطر آلودگی و کاهش میزان آب قرار می‌دهند که برخورد با این افراد در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به مصرف درست و بهینه از آب تصریح کرد: فرهنگ‌سازی و آموزش از طریق باورهای دینی مبنی بر مصرف کردن درست و اصولی از آب و پرهیز از اسراف ضرورت دارد.

 

تجاوز حقوق روابط عمومی سرمایه صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر