کد خبر: 428634 A

معاون سیاسی امنیتی خبرداد:

30 محله آسیب وپذیر در استان وجود دارد که دومنطقه در شهرستان آمل شناسایی شده است

به گزارش خبرنگار ایلنا از آمل، یونسی معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استانداری مازندران در جلسه شورای هماهنگی مبارزه مواد مخدر شهرستان آمل با بیان اینکه 30 محله آسیب وپذیر در استان وجود دارد که دومنطقه در شهرستان آمل شناسایی شده  است گفت: طی دو سال گذشته پیشرفت های زیادی در این دو محله به چشم می خورد و ما به عنوان مسئولین در قبال مردم این منطقه مسئول هستیم.

معاون سیاسی امنیتی  استانداری مازندران با بیان اینکه کار های نکرده در این دو محله سرویس بهداشتی است که شهرداری با سقف زمانی معین شده آن را به اتمام برساند اظهار کرد: مسله دوم تکمیل سالن ورزشی می باشد که طی دوماه آینده به اتمام برسد .

وی افزود:برای دانش آموزان مناطق آسیب پذیر که در کنار دانش آموزان عادی در مدارس تحصیل می کنند برای تک تک این دانش آموزان مراقبت نرم صورت بگیرد تا دانش آموزان عادی را دچار مشکل نکنند.

یونسی با توجه به مشکلات  بیکاری در استان و کشور افزود؛بحث اقتصاد مناطق آسیب پذیر می بایست به طور جدی بررسی شود ومعیشت مردم این مناطق رابط ایحاد اشتغال تغییر دهیم که یکی از این اقدامات ایجاد اشتغال برای زنان خانوار با دادن چرخ های خیاطی رایگان وقرارداد با شرکت تولیدیاست  که کمیته امداد وبهزیستی در این زمینه می توانند ورود پیدا کنند.

وی با اعلام اینکه با نصب دوربین های مدار بسته به طور نامحسوس در مدخل ورودی وخروجی این محلات می توان از بیشتر جرایم در این منطقه جلوگیری به عمل آورد

 

اشتغال دانش آموزان زنان کمیته امداد مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر