کد خبر: 428979 A

فرمانده انتظامی استان مازندران، از کشف بیش از 462 کیلوگرم انواع موادمخدر با انهدام هشت باند تهیه وتوزیع موادمخدر از آبان ماه سال جاری تاکنون، خبر داد.

به گزارش خبرنگار  ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میرفیضی" با اعلام این خبر افزود: در راستای مقابله بی امان با قاچاق موادمخدر و برخورد با خرده فروشان موادمخدر ، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی از آبان ماه سال جاری تاکنون موفق شدند، در چندین مرحله عملیات هشت باند تهیه وتوزیع موادمخدر را شناسایی و متلاشی کنند.

وی با اشاره به اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، از افزایش 26 درصدی دستگیری متهمان به موادمخدر طی این مدت خبر داد و افزود: بیش از 513 متهم به خرده فروشی موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران ، از کشف بیش از 462 کیلوگرم انواع موادمخدر از آبان ماه سال جاری تاکنون خبر داد و افزود: این میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 260 درصد افزایش داشته است.   

سردار میرفیضی با اشاره به اینکه ریشه اغلب جرائم و ناهنجاری های اجتماعی در اعتیاد به موادمخدر است، به خانواده ها هشدار داد: همواره مراقب فرزندان خود باشند تا در دام اعتیاد گرفتار نشوند.

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان با اشاره به اینکه مبارزه با موادمخدر از اولویت های این فرماندهی است، افزود: پلیس برای ریشه کنی اعتیاد و موادمخدر در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و تا پای جان ایستاده است.

 

استان مازندران جرم خانواده شناسایی و دستگیر فرمانده انتظامی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر