کد خبر: 440246 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبرداد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: یکی از سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید، خارج شدن دولت از اقتصاد نفتی و روی آوردن به اقتصاد دانش‌بنیان است.

به گزارش ایلنا از ساری، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: شرکت‌های دانش‌بنیان نقش محوری در ساختار اقتصادی و توسعه استان دارند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش تولید و صنعت افزود: خلاقیت، نوآوری و گشایش فرصت‌های تجاری، اشتغال‌زایی و تسهیل محیط کارآفرینی مهم‌ترین ویژگی‌های این شرکت‌ها است.

موسوی بیان داشت: توجه به مزیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان برای کاهش وابستگی‌ها، علاوه بر خودباوری، به خودکفایی در کشور نیز کمک می‌کند و در محیط نوآور و ریسک‌پذیر، در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مؤثر می‌باشد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر 8 شرکت دانش‌بنیان در شهرک‌های صنعتی استان در حال فعالیت می‌باشند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: این واحدهای صنعتی در زمینه‌های تولید ابزار و ادوات کشاورزی، انواع لوله‌های سنگین و اسکلت فلزی و سوله، سخت‌افزارهای رایانه‌ای و دستگاه‌های کنترل مخابراتی، انواع ماشین‌های خوراک طیور و خرمن‌کوب و زباله سوزهای بیمارستانی، دریچه‌های فاضلابی و شیرهای قطع و وصل و اتصالات چدنی آب‌رسانی، دیگ بخار و مخازن فولادی، انواع رنگ مستربچ و کامپاند اتیلن سبک و بازیافت پلاستیک pe و pp ، و انواع برد هوشمند و اینورترها و منابع تغذیه صنعتی فعالیت می‌کنند.

 

اقتصاد خلاقیت دولت رایانه سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر