کد خبر: 448298 A

جلسه حل اختلاف و داوری با حضور مدیران و نمایندگان واحدهای تولیدی و صنعتی به مدت 2 روز برگزار شد که جمعاً 21 پروژه موردبررسی و رسیدگی قرار گرفت.

جلسه تعیین تکلیف واحدهای راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران با حضور محمد لطفی معز مشاور مدیرعامل و مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سید مصطفی موسوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، امین صبوری نژاد نماینده  حقوقی سازمان و یاسین ناصحی مدیر حقوقی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسویگفت: جلسه حل اختلاف و داوری با حضور مدیران و نمایندگان واحدهای تولیدی و صنعتی به مدت 2 روز برگزار شد که جمعاً 21 پروژه موردبررسی و رسیدگی قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندرانافزود: پس از بحث و تبادل‌نظر و استماع اظهارات واحدهای موردنظر، تصمیمات حمایتی و تشویقی صورت پذیرفت.

موسوی بیان داشت: در جلسات داوری برگزارشده 8 پرونده منجر به فسخ قرارداد، 9 پرونده منجر به اعطای مهلت مجدد، یک پرونده منجر به انصراف و 3 پرونده نیز منجر به تجدید وقت شده است.

 

ایران روابط عمومی صنایع کوچک صنعتی اختلاف و داوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر