کد خبر: 450584 A

رییس ستاد انتخابات استان مازندران:

رییس ستاد انتخابات استان مازندران گفت: تبلیغات پیش از اعلام زمان قانونی خلاف مقررات است و با متخلفان برابر قانون برخورد می شود

به گزارش خبرگزاری ایلنا از محمودآباد ، علی رضا یونسی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد، اظهار داشت: در بخش بسته حمایتی رونق تولید و اشتغال360 میلیارد تومان به بیش از ۸۰۰ واحد تولیدی تسهیلات استان مازندران اعطا شد.
وی با بیان اینکه دولت ما هر چه صادق تر و به عدالت نزدیک تر عمل کند به مردم نزدیک تر است، گفت : دولت تدبیر وامید با توجه به مشکلاتی همچون تورم ۴۰درصدی و رشد اقتصادی منفی ۶ و ۸ دهم درصدی ، در حال حاضر به رشد ۴درصدی رسیده است .
یونسی افزود : در استان مازندران بیش از ۳ هزار میلیارد تومان هزینه صرف سازندگی استان مازندران شد و به همین میزان استان شکوفا و شغل ایجاد گردید و جامعه رونق گرفت .
علی رضا یونسی با بیان اینکه مردم و مسوولین باید در جهت توسعه کشور تلاش کنند ، گفت : در جهت پیشرفت کشور باید به گونه ای عمل   کنیم که وجودمان برای جامعه همراه با خیر و با صداقت وپاک نیتی همراه باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی با اشاره به اینکه انگیزه کشی نا به جا هنر افراد جاهل است ، افزود : جهل ظلمت آور و علم ظلمت شکن است و عقل ، منطق ، وجدان و جوانمردی اقتضا می کند تا همه ی مجموعه ی حاکمیت تقویت شود.
وی تصریح کرد:۲۱ میلیارد تسهیلات برای حمایت از تولیدکنندگان و اشتغال درشهرستان محمودآباد  به ۵۰ شرکت تولیدی در شهرستان تزریق شد .
یونسی خاطرنشان کرد: تمام تلاش دولت در راستای کاهش نرخ بیکاری و آسیب های اجتماعی در کشور است.
رییس ستاد انتخابات استان مازندران با اشاره به فعالیت زودهنگام کاندیدا،گفت:  تبلیغات پیش از اعلام زمان قانونی خلاف مقررات است و با متخلفان برابر قانون برخورد می شود

 

استان مازندران انتخابات بیکاری تبلیغات قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر