کد خبر: 453293 A

شهردار ساری :

شهرداری آمادگی لازم برای شروع پروژه را دارد و حتی برای سال ۹۶ نیز جهت آن پیش بینی اعتبار شده و سازمان عمران نیز توانایی اش را در اجرا به اثبات رسانده است.

به گزارش ایلنا، عبوری شهردار ساری  صد و نود و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر با گرامیداشت یاد شهدای عزیز آتش نشان به مکاتبه شورا با شهرداری در خصوص تامین ایمنی بنا های فرسوده و تجهیز واحد های آتش نشانی اشاره کرد و گفت:در این زمینه اقدامات موثری انجام شده و کماکان در دستور کار قراردارد و امروز آتش نشانی ساری هم از جهت نیروی انسانی و هم از لحاظ تامین ماشین آلات و تجهیزات ایستگاههای شش گانه شهر مشکلی ندارد.

وی تصریح کرد:البته تجهیز آتش نشانی به فناوری های روز خواست همه ماست اما در حد نرمال وضعیت آتش نشانی ما مناسب است چون اگر چه دولت به تعهدات خود در خصوص تخصیص امکانات عمل نکرد ولی خودمان اقدامات خوبی انجام دادیم و ایستگاههای ۲و۳و۴ را نیز نوسازی کردیم و پیگیر خریداری نردبان ۵۴ متری نیز هستیم.

شهردار ساری در ادامه پیرامون وضعیت فاز ۲ پروژه بوستان ملل اعلام کرد:برخی سنگ اندازی ها کار را به تعویق می اندازند از جمله مطالبه اجاره  بهای سالانه به مبلغ ۵۰ میلیون تومان به ازای هر ۳/۳ هکتار در حالی که عرصه طرح بیش از هزار هکتار می باشد و جمع آن سالانه رقم بزرگی را تشکیل می دهد و در واقع این حرف زور هست و نمی توان زیر بار آن رفت.

وی تصریح کرد:شهرداری آمادگی لازم برای شروع پروژه را دارد و حتی برای سال ۹۶ نیز جهت آن پیش بینی اعتبار شده و سازمان عمران نیز توانایی اش را در اجرا به اثبات رسانده است.

عبوری با بیان این که تمام پروژه های سطح شهر فعال است،افزود:شهردار ی ساری به لحاظ اجرای پروژه در حالی فعال ترین دستگاه می باشد که وضعیت اعتباری دولت هم چندان تعریفی ندارد اما این فعالیت گسترده و کیفی شهرداری بدرستی اطلاع رسانی نمی شود.

وی یادآور شد :زیرگذر پل گردن تنها زیر گذر مسیر راه آهن کشور با عرض ۶/۵ متر است که باکس گذاری آن را بجای سه روز فرصتی که راه آهن تعیین کرده بود ظرف ۴۸ ساعت انجام دادیم و هر دو لاین این زیرگذر قبل از سال جدید افتتاح خواهد شد.

شهردار مرکز استان تصریح کرد:به لحاظ عملکردی شهرداری ساری در بین سایر شهرداری ها با یک فاصله زیادی اول هست البته مشکلات مالی وجود دارد ولی ما نگران نیستیم و تلاش می کنیم حوزه اجرا را بخوبی مدیریت کنیم .

 

 

آتش نشانی شورای اسلامی شهر شهرداری ساری شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر