کد خبر: 456860 A

رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان تنکابن:

رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان تنکابن ،تاکید کرد:لازم است تا رونمایی از کتاب ها به یک فرهنگ دائمی تبدیل شود تا فرصت نقد و بررسی افزایش یابد.

بابک شمس ناتری دربازدید ازسیزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب استان مازندران، در گفتگو با خبرنگاران، اظهار داشت: ضرورت دارد تا در جهت توسعه  فرهنگ مطالعه  با همکاری همه دستگاههای اجرایی عزم جدی صورت گیرد.

وی افزود: این دغدغه وجود دارد که با افزایش شبکه های مجازی ، سرانه مطالعه کاهش پیدا میکند اما حضور مردم در نمایشگاه نشانگر این است که مردم همچنان به کتاب و کتابخوانی علاقمند هستند.

رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان  تنکابن ، گفت: چنانچه ما بتوانیم در حوزه ی فرهنگ مطالعه بیشتر فعالیت کنیم ، بخشی از توانمندی های این حوزه را تامین می کنیم.

شمس ، حضور ناشران بومی را از مزیت های خوب این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: حضور ناشران بومی فرصت مناسبی برای حضور مردم  در نمایشگاه تلقی می شود.

وی ادامه داد: در حوزه نمایشگاه های کتاب باید بیش از پیش جغرافیای مازندران را در نظر بگیریم وضرورت دارد این نمایشگاه را دردو نقطه استان برپا شود و افراد به راحتی به کتابهای مورد نیاز دسترسی داشته باشند.

شمس تاکید کرد:لازم است تا رونمایی از کتاب ها به یک فرهنگ دائمی تبدیل شود تا فرصت نقد و بررسی افزایش یابد.

وی  کیفیت نمایشگاه رااز لحاظ ، کیفیت صفحه ارایی ، چاپ و بسته بندی  بسیار مناسب دانست و ابراز خرسندی کرد از اینکه کتاب همچنان در سبد فرهنگی مردم جانمایی می شود

 

استان مازندران فرهنگ و ارشاد نمایشگاه بین المللی کتاب رونمایی فرهنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر