کد خبر: 456951 A

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گلوگاه خبرداد:

طرح تحول نظام سلامت کار شاخص دولت بود که از اواسط سال 92 اجرای طرح آغاز شد و کاهش پرداختی مردم از 6 به 3 درصد، ساخت و ساز مراکز درمانی و تامین پزشک در مناطق محروم بخشی از این طرح است.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گلوگاه در حاشیه افتتاح مرکز جامع سلامت روستایی نیالا به اقدامات موثر دولت تدبیر وامید در حوزه سلامت اشاره کرد و گفت: طرح تحول نظام سلامت کار شاخص دولت بود که از اواسط سال 92 اجرای طرح آغاز شد و کاهش پرداختی مردم از 6 به 3 درصد، ساخت و ساز مراکز درمانی و تامین پزشک در مناطق محروم بخشی از این طرح است.
هادی نجفی تیرتاشی اختصاص 2 دستگاه آمبولانس، احداث و تجهیز بیمارستان، ساخت و تجهیز بخش دیالیز بیمارستان ثامن الائمه، کلنگ زنی کلینیک تخصصی طوبی را از اقدامات انجام شده در شهرستان گلوگاه برشمرد.
وی ادامه داد:ساخت 5 خانه بهداشت و تجهیز خانه ها، ساخت مرکز درمانی شماره 2 شهری، ساخت مرکز جامع سلامت روستایی در نیالا بخش دیگری از اقدامات حوزه سلامت در گلوگاه است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان گلوگاه گفت: زمین سه هزار متری مرکز جامع سلامت روستایی نیالا  توسط خیری به نام دوست محمد باقری اهدا شد که ارزش  زمین 300 میلیون تومان است و در کمتر از یکسال این مرکز ساخته  و با کمک دانشگاه علوم پزشکی تجهیز شد.
نجفی کل اعتبارات حوزه بیمارستانی و بهداشتی اختصاص یافته به  شهرستان گلوگاه را  7 میلیارد و 200 میلیون تومان اعلام کرد.

 

بهداشت و درمان پزشک ساخت و ساز شاخص شبکه بهداشت و درمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر