کد خبر: 457188 A

رئیس ارشاد شهرستان بابل تاکید کرد

رئیس ارشاد شهرستان بابل، با تاکید بر اینکه برای برپایی یک رخداد فرهنگی مهم بایستی عزم جدی اجتماعی با پشتوانه فرهنگی وجود داشته باشد، گفت: نقش رسانه در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بسیار مهم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،عیسی محمدی فیروزجاهی دربازدید از سیزدهمین نمایشگاه کتاب مازندران در جمع خبرنگاران ، اظهار داشت: برپایی نمایشگاه کتاب از اقدامات فرهنگی بزرگی است تا ناشران تراوشات فکری و علمی خود را در قالب کتاب در معرض دید عموم قرار دهند.

وی ، کیفیت برگزاری نمایشگاه را خوب ارزیابی کرد و افزود: افزوده شدن بخش بین المللی در این نمایشگاه یکی از کارهای مهمی است که قابل توجه است.

رئیس ارشاد شهرستان بابل با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه کتاب در توسعه و تعمیق فرهنگ کتابخوانی بسار اثر گذار است ، گفت: تقویت نمایشگاه های کتاب ، برپایی ایستگاه مطالعه و توجه و کیفیت و تنوع چاپ کتاب ها همگی از مواردی است که در افزایش سرانه مطالعه مثمر ثمر است.

وی حضور افراد در گروه سنی با شرایط علمی و عمومی در زمینه های مختلف در نمایشگاه را مهم بر شمرد و افزود: افراد با حضور در این نمایشگاه می توانند به راحتی به منابع مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه برای برپایی یک رخداد فرهنگی مهم بایستی عزم جدی اجتماعی با پشتوانه فرهنگی وجود داشته باشد، گفت: نقش رسانه در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بسیار مهم است.

محمدی ادامه داد: هر چه به روزهای پایانی نمایشگاه نزدیک می شویم استقبال مردم از این رخداد فرهنگی بیشتر می شود .

وی درباره تبلیغات عمومی این نمایشگاه در سطح شهرستان بابل ، تصریح کرد: به محض دستورالعمل ابلاغ شده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد ستاد شهرستانی در این شهرستان تشکیل شد و مقرر شد تا 20 بعمن ماه از این شهرستان برای بازدید از این نمایشگاه حضور بعمل برسانند.

به گزارش ایلنا سیزدهمین نمایشگاه کتاب از تاریخ 16 تا 21 بهمن ماه به مدت 6 روز در مجتمع فرهنگی نیاوران ساری واقع در جاده ساری – قائمشهر از ساعت 13 تا 19 عصر برای بازدید علاقمندان به کتاب و کتابخوانی دایر است

 

تبلیغات ترویج فرهنگ رسانه نیاوران چاپ کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر