کد خبر: 457193 A

عضو شورای اسلامی شهر ساری:

عضو شورای اسلامی شهر ساری با اعلام اینکه شهرداری ساری برای برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب استان رقم قابل توجه ای را برای این کار اختصاص داد، گفت: روند ارائه اعتبار در سال جاری ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،پرویز شعبانی در بازدید از مراسم سیزدهمین نمایشگاه کتاب مازندران درجمع خبرنگاران ، اظهار داشت: توجه به جوانان در فضای فرهنگی بویژه کتاب و کتابخوانی امری ضروری تلقی می شود.

وی میزان استقبال شهروندان از نمایشگاه کتاب را خوب ارزیابی کرد و افزود: تنوع کتاب های در حوزه های مختلف نسبت به سال های گذشته مطلوب تر بوده است.

عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه فضای  مناسب نمایشگاه ، گفت: می طلبد تا همه های دستگاههای فرهنگی در هر چه بهتر برگزار شدن نمایشگاه همکاری لازم داشته باشند .

وی با اعلام اینکه شهرداری ساری برای برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب استان رقم قابل توجه ای را برای این کار اختصاص داد، گفت: روند ارائه اعتبار در سال جاری ادامه دارد.

شعبانی ادامه داد: توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیازمند تلاش همه نهادهاست و شهرداری و شورای اسلامی شهردر این اصل مهم تاثیربسزایی دارند.

به گزارش ایلنا سیزدهمین نمایشگاه کتاب از تاریخ 16 تا 21 بهمن ماه به مدت 6 روز در مجتمع فرهنگی نیاوران ساری واقع در جاده ساری – قائمشهر از ساعت 13 تا 19 عصر برای بازدید علاقمندان به کتاب و کتابخوانی دایر است

 

ترویج فرهنگ شورای اسلامی شهر نمایشگاه بین المللی کتاب ساری شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر