کد خبر: 458140 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: راهپیمایی امروز 22 بهمن پاسخ کوبنده ای به تهدیدهای ترامپ بود

به گزارش ایلنا، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های امروز نماز جمعه ساری ، نقش مدیریت در اقتصاد مقاومتی اشاره در جامعه  کرد و گفت: چنانچه همه مسئولان و مدیران و دستگاه های اجرایی متحد شوند اقتصاد مقاومتی به خوبی تحقق پیدا می کند.
وی افزود: اقتصاد مقاومتی برای ما در این شرایط حساس کشور چون تحریم ها ، جسارت ها، بی ادبی ها بسیار مهم است که باید به آن جامه عمل بپوشانیم.
نماینده ولی فقیه در مازندران ایمان، کاردانی و لیاقت ، بینش ساسی، عدالت و آشنایی به احکام اسلامی را ازعناوین مدیریت اسلامی نام برد و افزود: مدیر که بینش سیاسی ندارد ممکن است مدیر باشد اما مدیر اسلامی نیست.
وی  با بیان اینکه وقتی ما می توانیم اقتصاد مقاومتی را در جامعه با شعار اقدام و عمل، عملی کنیم که تحت زعامت رهبری باشیم ، ادامه داد: اتحاد و همدلی از اصول اساسی مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می آید.
آیت الله طبرسی افزود: اقتصاد مقاومتی زمانی محقق می شود که فکر و اندیشه ما به جای دیگر وابسته نباشد و اقتصاد و سیاست ما مستقل باشد و در اینصورت است که  تازه جمهوری اسلامی محقق می شود .
امام جمعه ساری به نقش رهبری در جامعه در جهت اتحاد مردم اشاره کرد و گفت : اینکه امام راحل هم پیش ازآن چگونه تاریخ 2500 ساله تاریخ شاهنشاهی را از تاریخ محو می کند .
وی  ازشخصیت کم نطیر و بزرگ  امام خمینی(ره)  در براندازی نظام شاهنشاهی نام برد و گفت: ایشان به عنوان یک مدیر به خوبی توانست همدلی و اتحاد را در میان مردم حاکم کند.
آیت الله طبرسی افزود:در این روز تاریخی(22 بهمن)  مردم خوشان را نشان دادند وبا شعارها و ارزش ها حمایت و اطاعت از رهبری  را به اعلام کردند من از این حضور باشکوه و ارزشمند مردم  تشکر و تقدیر می کنم.
وی ادامه داد: در سالگرد انقلاب های دنیا فقط سران های آن کشور دور هم جمع می شوند اما در جمهوری اسلامی  مردم هر سال کیفی تر از سال های قبل  وارد میدان شده و با امام راحل و رهبری تجدید بیعت می کنند.
آیت الله طبرسی  با بیان اینکه مردم با توجه به مشکلات و تحریم ها ولی همچنان در تمام صحنه حضور دارند ، گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامیچند سال جنگ نرم و سخت را بر ما تحمیل کردند و مردم در این شرایط سخت هم پای جمهوری اسلامی ایستادند و نمی شود با هیچ زبانی از این مردم فهیم  تقدیر کرد.
وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دندانشکنی به تهدیدهای ترامپ رئیس جمهور آمریکا بوده است.
آیت الله طبرسی گفت: مقام معظم رهبری ترامپ را به عنوان این آقای تازه آمده خطاب کردند که این تعبیر ناشی از قدرت  الهی و مردم بوده که رهبرما رئیس جمهور یک کشور را اینگونه خطاب می کند.
وی با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا و دولتمردان آن نمی توانند هیچ غلطی نمی توانند بکنند، افزود: ما از این بلوف های سیاسی را زیادی شنیدیم با توجه به اینکه امام (ره) به ما یاد داد که اینکه آمریکا هیج غلطی نمی تواند بکند.
امام جمعه ساری ادامه داد: باید گفت که از کارتر تا اوبامو درمقابل جمهوری اسلامی ایران هیچ غلطی نکردند و اکنون هم با این رئیس جمهور تازه وارد هم نمی تواند غلطی کند.
آیت الله طبرسی با بیان اینکه دشمنان و ابر قدرت های جهانی ایران هراسی را برای خودشان باب کردند، گفت:  اما ایران اسلامی هرگز از این شعارها نمی هراسد چرا که ایران یک انقلاب مقتدر الهی است .
وی افزود: حفظ قدرت سیاسی باید به قدرت دفاعی و نظامی خودمان را تقویت کنیم  چرا که ما استقلال فرهنگی داریم و هیچ گونه وابستگی به دولت های دیگر نداریم.
نماینده ولی فقیه گفت: ما باید با طاغوت گرایان اقتصادی مبارزه کنیم و ترویج اسلام ناب محمدی باید در جامعه تسری دهیم
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی توسعه و ترویج فرهنگ اسلامی است، افزود: این وزرتخانه با توجه به  بیکاری و گرانی حاکم بر جامعه اما هرگز حاضر نیست در جشنواره یا کنسرتی به اسلام جسارت شود هر چند عده ای جشن و کنسرت های پیش آمده را سیاسی می کنند

 

۲۲ بهمن اقتصاد جامعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر