کد خبر: 462845 A

فرماندار شهرستان محمودآباد خبرداد:

فرماندار شهرستان محمودآباد از اشتغال 938 محمودآبادی در سال جاری خبرداد.

به گزارش ایلنا از شهرستان محمودآباد ، یحیی یوسف پور روز چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان که در سالن جلسات فرمانداری محمودآباد برگزار شد، اظهار داشت: 380 میلیارد ریال تسهیلات اعتبار در قالب طرح مکانیزاسیون جهاد کشاورزی ، طرح بسته رونق تولید واشتغال ، تبصره 26، اعتبارات بخش تعاون، صندوق توسعه ملی ، مشاغل خانگی پرداخت و در این راستا 938 اشتغال جدید در شهرستان محمودآباد ایجاد شد.

وی  با بیان اینکه تزریق امید به جامعه لازمه پیشرفت هر کشور است ، افزود: تلاش برای رونق اقتصاد وتامین معیشت مردم باید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد تا مردم بیش از پیش خدمات دولت و نظام را لمس کنند.

فرماندار شهرستان محمودآباد همراهی مردم با دولت را مهم ارزیابی کرد و گفت: همراهی وهمدلی مردم ،کارگزاران نظام را به خدمت صادقانه و بی وقفه دلگرم می کند .

یوسف پور تصریح کرد: شعار دولت تدبیر وامید از ابتدا بهبود شرایط اقتصادی مردم بوده و در این راستا تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

وی خاطر نشان کرد: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل در استان مازندران به موضوع تولید واشتغال توجه ویژه شد و برای تحقق این مهم 453 میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید اعطا و گام های موثری در کاهش نرخ بیکاری برداشته شده است.

فرماندار شهرستان محمودآباد همراهی بانک ها در حمایت از تولیدکنندگان را ضروری ارزیابی کرد و گفت: حمایت از زنان تولیدکننده سرپرست خانوار باید دراولویت قرار گیرد و از تمامی ظرفیت ها برای ایجاد کارگاه های تولیدی کوچک در روستاها استفاده شود.

 

اشتغال بیکاری جهاد کشاورزی سرمایه گذاری توسعه ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر