کد خبر: 466083 A

فرماندار شهرستان محمودآباد:

فرماندار شهرستان محمودآباد گفت: دانشجویان با ایجاد فضای گفت وگو ، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و آگاهی بخشی به جامعه مشارکت در انتخابات را افزایش دهند.

به گزارش ایلنا از شهرستان محمودآباد ،یحیی یوسف پور فرماندار محمودآباد در جلسه کمیسیون دانشجویی این شهرستان که در موسسه آموزش عالی خزر محمودآباد برگزار شد، اظهار داشت: دانشجو موذن جامعه است وباید جامعه را نسبت به مسائل مهم حساس کند.

وی افزود: تلاش در راستای فعالیت تشکل ها و فضای گفت وگو در دانشگاه در توسعه کشور نقش موثری دارد.

فرماندار شهرستان محمودآباد ، اضافه کرد: دانشجویان می توانند با تبیین افکار مختلف در انتخاب درست و افزایش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو نقش خود را در جامعه ایفا کنند.

یوسف پور گفت: فعالیت دانشجویان و تشکل ها بنا به فرمایشات رهبری نباید به سمت دو قطبی شدن جامعه سوق پیدا کند و همواره در راه  روشنگری گام بردارد.

وی با بیان اینکه مشارکت بالای مردم قدرت چانه زنی کشور را در صحنه های بین المللی افزایش می دهد ، تصریح کرد: مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری وشورای اسلامی شهر و روستا موجب تقویت امنیت داخلی خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد گفت: وزارت کشور به عنوان مجری انتخابات همچون سال گذشته شفافیت ، عدالت محوری و قانون مداری را اولویت خود می داند.

یوسف پور با اشاره به نقش بسیار مهم دانشگاه در توسعه کشور، یادآور شد:دانشگاه مبدا تحولات است و همواره باید با برنامه ریزی وتلاش شبانه روزی به سوی مطلوب تر شدن گام بردارد.

 

انتخابات انتخابات ریاست جمهوری جامعه دانشجو فرماندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر