کد خبر: 468663 A

مدیر کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی مازندران:

مدیر کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی مازندران ، گفت: تعامل شرکاء اجتماعی دولت یعنی تشکلات کارگری و کارفرمایی موجب امنیت شغلی، رونق تولیدات داخلی و بهبود فضای کسب و کاراست.

به گزارش ایلنا، کامران اصغری درهمایش سراسری شوراهای اسلامی کار که با حضور مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی کشوردرساری برگزار شد، اظهار داشت: جامعه کار و تولید به عنوان پرتلاش ترین و زحمت کش ترین قشرمردم هستند که می توانند درمسیر اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور نقش بسیار موثری را داشته باشند.
وی ،مهمترین رویکرد اساسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را حمایت از تشکل های کارگری و کارفرمایی و گسترش آنها به منظور هماهنگی بیشتر نیروی کار وبنیاد های اقتصادی عنوان کرد.
مدیر کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی مازندران تعامل شرکاء اجتماعی دولت یعنی تشکلات کارگری و کارفرمایی را موجب امنیت شغلی، رونق تولیدات داخلی و بهبود فضای کسب و کار دانست و افزود: ارتقای سطح کیفی و کمی این تشکلات از جمله موارد مهم در این حوزه به شمار می آید.
وی با بیان اینکه شوراهای کارگری بازوی توانمند کارفرمایان هستند، گفت: نمونه بارز آن در استان به خوبی مشهود است.
اصغری به تعامل سازنده شورای کارگری با مدیران و کارفرمایان اشاره کرد و افزود: تشکل سه جانبه گری ، کارگر، کارفرما و دولت در استان مازندران از تعامل خوبی برخوردار هستند.
وی ادامه داد: هرچند با نقطه ایده آل خیلی فاصله داریم آما آنچه در این حوزه به خوبی به چشم می خورد تعامل و هم افزایی بین کارگرها و کارفرما است.
مدیر کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی مازندران ، گفت: شورای کارگری در استان مشکلات و دغدغه های کارگرگران را به خوبی انتقال می دهند ، هرچند سیاست های ما باید طوری تبیین شود که کارگران و  کارفرمایان فقط به حفظ اشتغال و یا توسعه آن باشند وبه مسائل حاشیه ای ورود پیدا نکنند.
اصغری افزود: آنچه را نظام جمهوری اسلامی و دولت بر آن تکیه دارند باید رعایت شود و اینکه رضایت بندگان خود را جذب کنیم.
وی حمایت از کارفرما را امری ضروری دانست و گفت: چنانچه کارفرما حمایت شود چرخه تولید تدوام پیدا می کند

 

استان مازندران اشتغال دولت رفاه اجتماعی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر