کد خبر: 471032 A

رئیس پلیس راه مازندران :

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رانندگان در جهت کاهش حوادث ناگوار ننکات ایمنی و راهنمایی و رانندگی را کاملا رعایت کنند

علیرضا قدمی در گفتگو با ایلنا در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران ، به حضور گسترده پلیس در برقراری نظم و امنیت در استان اشاره اظهار داشت: از اواخر اسفندماه استان مازندران شاهد ورود مسافران وگردشگران از اقصی نقاط کشور است ، که تامین امنیت و حفظ جان مردم و مسافران در اولویت اقدامات پلیس قرار دارد.

وی افزود: در محور هراز از گزنک به پلور ترافیک سنگین  ،محور سوادکوه،کندوان ترافیک روان و پرحجم ودیگر محورها نیز ترافیک برقرار است.

قدمی به هشدارهای هواشناسی درباره وضعیت آب وهوا در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط جوی ، ضرورت دارد تا رانندگان تجهیزات زمستانی و ایمنی  مانند زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند و مقررات را رعایت کنند.

وی به لزوم رعایت رانندگان به قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و افزود: بیشتر تصادفات ناشی از تخطی از سرعت،عدم توجه به جلو و عدم رعایت فاصله قانونی است که ضرورت داردنکات ایمنی به خوبی رعایت شود.

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به توجه والدین به فرزندان گفت: خانواده ها باید دقت داشته باشند که کودکانی که در حاشیه راهها توقف می کنند ناگهان وارد خیابان نشوند.

وی افزود: شماره تلفن 2182934 باپیش شماره 011 به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی به تماس مردم در خصوص آخرین وضعیت راههای مازندران است.

 

پلیس راه تامین امنیت راهنمایی و رانندگی قوانین راهنمایی و رانندگی مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر