کد خبر: 491462 A

دبیر کمیته پشتیبانی انتخابات مازندران:

دبیر کمیته پشتیبانی انتخابات مازندران گفت: با همدلی و وحدت تمامی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی با کمترین هزینه امکانات و تجهیزات برگزاری انتخابات را تأمین کردیم و انتخابات با آرامش و امنیت در حال برگزاری است.

به گزارش ایلنا،مرتضی ناصحی در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات مازندران در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات مازندران، اظهار داشت: همه گونه ساز و کار و تمهیدات لازم  در جهت بر پایی انتخابات سالم در مازندران فراهم است.

وی با اشاره به اینکه روند انتقال تعرفه‌ ها از تهران و توزیع تعرفه ‌ها و صندوق‌های الکترونیکی با دقت تمام صورت گرفته است، اظهار داشت: اعتباراتی که از وزرات کشور برای برگزاری انتخابات در استان‌ها در نظر گرفته شد، عینا به فرمانداری‌ها سپردیم تا برای تهیه تجهیزات لازم و پذیرایی شعبات اخذ رأی مصرف کنند.

دبیر کمیته پشتیبانی انتخابات مازندران گفت: بخشی از خودروهای مورد نیاز فرمانداری‌ها نیز از بخش خصوصی به صورت استیجاری و بخشی نیز از طریق سایر دستگاه‌های دولتی تأمین شد.

ناصحی با تأکید بر اینکه از روزهای گذشته برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل داشته‌ایم، افزود: با همدلی و وحدت تمامی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی با کمترین هزینه امکانات و تجهیزات برگزاری انتخابات را تأمین کردیم و انتخابات با آرامش و امنیت در حال برگزاری است.

وی افزود: با همدلی و تعامل مسئولان استانی هرگونه تدابیربرای تحقق فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا به خوبی فراهم شده است.

 

 

انتخابات بخش خصوصی دستگاه های اجرایی مقام معظم رهبری امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر