کد خبر: 493311 A

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 خبرداد:

تمدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 از توزیع اقلام برنج و شکر برای تنظیم ماه مبارک رمضان در مازندران خبرداد.

به گزارش ایلنا از ساری ،مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت:با توجه مجوزهای شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در راستای تنظیم بازار کالاهای اساسی ، مقادیر 1122تن برنج و822تن  شکر را در قالب " طرح توزیع سبد کالای اساسی ضیافت "ماه مبارک رمضان و بر اساس مصوبه کمیته‌ی تنظیم بازار، در استان توزیع میشود.

وی با بیان این مطلب اظهار داشت: قیمت شکر تحویلی به عاملین توزیع درب کارخانه به ازای هر کیلو 2520 تومان محاسبه شده و عاملین موظف هستند این کالا را حداکثر به قیمت هر کیلو 2855 تومان به مصرف کننده نهایی بفروشند.

سید محمد جعفری با بیان اینکه قیمت فروش برنج ها به مباشرین توزیع شامل: فروشگاههای زنجیره ای و تعاونیهای مصرف، درب انبارهای این شرکت به ازای هرکیلو گرم 2400 تومان است، افزود: قیمت فروش برنج برای مصرف کنندگان نهایی در فروشگاهها به ازای هر کیلو 2700 تومان تعیین شده است.

وی تصریح کرد: شکر سفید تصفیه شده‌ی درجه یک با توجه به جمعیت استان، جهت مصارف خانوار در نظر گرفته شده است که از طریق عاملین توزیع بین مردم توزیع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2  در خصوص چگونگی توزیع اقلام فوق اظهار داشت : این کالاها با معرفی نامه کارگروه تنظیم بازار استان و با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان از طریق فروشگاههای بزرگ، زنجیره ای و تعاونی های مصرف در سطح استان توزیع خواهد شد.

 

ایران برنج شکر کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر