کد خبر: 493336 A

فرماندار محمودآباد :

فرماندار محمودآباد در پیامی از حضور حماسی و گسترده مردم در انتخابات 96 قدردانی نموده و گفت: حضور مردم جلوه های از تدبیر و آگاهی و احساس مسئولیت نسبت به نظام بود.

به گزارش ایلنا از محمود آباد،در پیام تبریک یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد آمده است :  حضور پر شکوه و هوشمندانه مردم مومن و شریف ایران اسلامی و به ویژه استان مازندران و شهرستان محمودآباد  در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وپنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، مصداق واقعی حماسه سیاسی بود و برگ زرین دیگری بر پشتوانه مستحکم نظام اسلامی شد.

وی افزود : اعتماد دوباره مردم به دولت تدبیر و امید رسالت دولت مردان را صد چندان نموده است و  تجربه نشان داد که با پرهیز از شعار گرایی می شود در عمق جان مردم نفوذ کرد و خدمات بی منت ارائه داد.

یوسف پور ادامه داد :اعتماد مجدد و تکرار مجدد اسم دکتر روحانی در تعرفه های رای و استمرار دولت تدبیر و امید نوید بخش افق های طلایی در عرصه های مختلف بوده و خواهد بود. بدون شک آسیب شناسی عملکرد گذشته و بهره گیری خرد نخبگان، اعتماد جوانان و توجه به مولفه های دیگر چراغ راه خواهد بود.

و ی  در پایان گفت:اینجانب وظیفه خود می دانم به مصداق کلام شریفه "من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق"  از آحاد و اقشار مختلف مردم شریف، شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان که با حضور گسترده خود مشارکت بالایی را ثبت نمودند و جلوه ای دیگر از مردم سالاری دینی و وفاداری به آرمانهای امام راحل و تحقق منویات مقام معظم رهبری را به نمایش گذاشتند تقدیر و تشکر نمایم.

 

امام راحل انتخابات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حماسه سیاسی منویات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر