کد خبر: 508613 A

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد خبرداد:

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت:تخلیه انواع کالاهای غیرنفتی در بندرامیرآباد در خرداد ماه امسال درمقایسه با مدت مشابه از افزایش ۹۷ درصدی برخوردار بوده است.

به گزارش ایلنا از ساری،علی خدمتگزار مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت : ۱۳۲ هزار و ۶۵۷ تن انواع کالای غیر نفتی ماه گذشته  در بندر امیرآباد تخلیه شد  که در مقایسه با ۶۷ هزار و ۲۴۵ تن خرداد ماه سال ۹۵ ، رشد ۹۷ درصدی را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه در خرداد ماه امسال تخلیه انواع غلات در بندرامیرآباد رشد چشمگیری داشته است افزود : در همین مدت تخلیه  ذرت  با ۲۲۸ درصد رشد از ۱۶ هزار و ۶۱۸ تن در خرداد پارسال  به ۵۴ هزار و ۴۸۹ تن و نیز جو با ۱۳۷ در صد افزایش به مقدار ۴۶ هزار و ۱۴۴ تن  رسیده است .

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: تخلیه محصولات کشاورزی ، دامی و احشام در ماه گذشته به میزان ۱۳ هزار و ۵۲۷ تن بوده که در مقایسه با هزار و ۳۹۶ تن مدت مشابه سال گذشته ، ۸۶۹ درصد رشد داشته است.

علی خدمتگزار با اشاره به اینکه کالاهای غیرنفتی دیگری نیز با رشد ۱۰۰ درصدی از قبیل سویا ، چوب و تخته در بندر امیرآباد تخلیه شده است افزود: مواد نفتی و روغن نباتی وحیوانی بخش دیگری از کالاهایی هستند که خرداد امسال در بندر امیرآباد تخلیه شده است.

 

رشد محصولات کشاورزی بنادر روغن نباتی منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر