کد خبر: 511855 A

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران:

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران گفت:بیش از 58 درصد از جمعیت مازندران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ،محمد خورشیدی در دیدار با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به عملکرد حوزه درمان در دولت تدبیر و امید ، اظهار داشت: بیش از 58 درصد از جمعیت مازندران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

وی افزود: درسال 95 بیش از 900 میلیارد تومان  بصورت مستقیم و غیر مستقیم در بخش درمان هزینه شده است که از این میزان 250 میلیارد در بخش مستقیم بوده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران به وجود 5 بیمارستان و 14 مرکز درمان سرو پایی سازمان تامین اجتماعی مازندران اشاره کرد و گفت: 518 تخت فعال در حوزه تامین اجتماعی وجود دارد که ضریب اشغال  این میزان تخت در سال گذشته 75 درصد بوده است .

وی  به تحول و تجهیز بیمارستان ولی عصر قائم شهر در بخش جراحی قلب اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ماهانه 60 حراجی قلب در این بیمارستان انجام می شود که این اقدام برآیند سفر ریاست جمهور به استان مازندران بوده است .

خورشیدی از انجام 6 هزار و 300 آنژیوگرافی از ابتدای بازگشایی این مرکز تاکنون خبر داد و گفت: تاکنون 170 بیمارغیر بومی در این بیمارستان در این بیمارستان پذیرش شدند.

وی ادامه داد: بیمارستان نکاء مجهز به 40 تخت و بیمارستان حکمت ساری مجهز به 50 تخت می شود ، همچنین اورژانس بیمارستان نکاء به بیش از 10 تخت رسیده و تا یک ماه دیگر هتلینگ آن بهره برداری می شود که برای این بخش هم حدود 2میلیارد تومان اعتبار گرفته شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی گفت: با اقدامات انجام شده300 متر فضا به اورژانس تامین اجتماعی نکا افزوده می شود.

خورشیدی از تجهیز اورژانس بیمارستان ولی عصر قائشمهر خبر داد وافزود: برای این بخش هم 4.5 میلیارد تومان اعتبار گرفته شد که تا پایان شهریور ماه افتتاح می شود.

وی گفت : همچنین یک دستگاه " سی تی اسکن" برای بیمارستان چالوس خریداری شده است .

 

بیمارستان پوشش تامین اجتماعی درمان دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر