کد خبر: 511856 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران: عمل صالح فقط عبادت نیست بلکه خدمت به مردم نیز نوعی عبادت است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ،آیت الله نورالله طبرسی در دیدار با مدیر و کارکنان سازمان تامین اجتماعی مازندران اظهار داشت: در اسلام برخی از کارها و فعالیت ها خدمت به خلق است و خدمت به خلق نیز نوعی عبادت است.

وی افزود: تامین اجتماعی،کمیته امداد و بهزیستی نهادهای حمایتی هستند که در تمام دنیا وجود دارند اما خدمات شما به شیعیان و نیازمندان وبازنشستگان است که جایگاه ویژه ای برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه، مردم باید بدانند که دولت و سازمان تامین اجتماعی چه خدمات ارزنده ای به آنها عرضه می کنند،ادامه داد:این حرکت خاموش تامین اجتماعی را مردم نمی دانند بنابراین ضرورت دارد تا این خدمات و کارهای پسندیده در اختیار مردم قرار گیرد.

آیت الله طبرسی گفت: مردم همیشه مطالبه گر هستند باید بدانند سازمان تامین اجتماعی چه خدماتی را به آنها ارائه می  کند.

وی با بیان خدمات سازمان تامین اجتماعی خیلی در جامعه نمود ندارد،شناساندن این فعالیت ها و خدمات را امری ضروری دانست.

خدمات تامین اجتماعی را خدمت به خلق خدا دانست و افزود: خدمات این سازمان به محرومان و بازنشتگان است به همین دلیل از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه عمل صالح فقط عبادت نیست بلکه خدمت به مردم نوعی عبادت است ،گفت: خدا خدمت به بندگان خودش را دوست دارد و این نیز توفیقی است که حاصل کارکنان این سازمان شده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه جای شک نیست که تامین اجتماعی به نوعی خدمت عمومی است،ادامه داد:تامین اجتماعی در حقیقت یک نوع خدمت به مردم است، آن هم خدمتی که از هر نظر لازم است.

 

دولت سازمان تامین اجتماعی نماینده ولی فقیه ولی فقیه ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر