کد خبر: 518523 A

رئیس مجمع نمایندگان مازندران:

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: تعرفه گازرسانی در استان مازندران اقلیم بندی شود.

به گزارش ایلنا، ایرج نیازآذری عصر سه شنبه در مراسم افتتاح خط انتقال گاز دامغان – کیاسر – ساری – نکا، اقلیم بندی در تعرفه گازرسانی را از جمله خواسته ها ی استان مازندران برشمرد.

وی با اشاره به این توجه به اقتصاد مقاومتی با اجرای پروژه مهم و زیربنایی صورت گرفته است گفت: همه باید با ایجاد زیرساخت های اصلی به اقتصاد مقاومتی توجه کنیم چرا که این امر از تاکیدات مقام معظم رهبری بوده است.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران افزود: پیام دوم افتتاح خط لوله گاز، باور کردن شعار" ما می توانیم "است که با هماهنگی و همدلی در استان و کشور این طرح اجرایی شده است.

نیازآذری ادامه داد:"ما می توانیم " در فرصت اندک با اجرای پروژه خط لوله گاز دامغان – ساری محقق شده است و مردم نیز با صبر و استقامت در سرمای زمستان به اجرای پروژه کمک کرده اند.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به گازرسانی به 90 درصد روستاها و 93 درصد شهرهای استان گفت: با مدیریت جهادی و همدلی در استان این پروژه عظیم به سرانجام رسیده است.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خواستار توسعه سرمایه گذاری در دریای خزر شد وافزود: توسعه سرمایه گذاری در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال در استان مورد توجه قرار گیرد.

 

استان مازندران اشتغال زمستان مقام معظم رهبری خط انتقال گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر