کد خبر: 518560 A

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس :

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت:امروز باید دغدغه روزمره مسولان کشور رسیدگی به اقشار اسیب پذیر جامعه باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تنکابن،احمدی نماینده مردم حوره انتخابیه چالوس و نوشهر دردیدار با ریاست کانون بازنشستگان استان مازندران و تنی چند از روسای کانون های غرب استان گفت:امروز باید دغدغه روزمره مسولان کشور رسیدگی به اقشار اسیب پذیر جامعه باشد.

وی ضمن تقدیر از تلاشهای کانون بازنشستگان و سایرتشکلهای کارگری مثل خانه کارگر اضافه کرد :با وجود تلاشهای خستگی ناپذیر شما و همکارانتان ،متاسفانه هنوز خانواده بزرگ کارگران از نظر اقتصاد معیشت در رنج هستند.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود به بند 4 اصل 3قانون اساسی اشاره داشته و تصریح کرد: باید شرایط بگونه ای اصلاح شود که تبعیضی از نظر میزان حداقل دریافتی برای کارگران را شاهد نباشیم،

نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به خدمات شبانه روزی وزیر محترم تعاون کار و امور اجتماعی دولت تدبیر و امید خاطر نشان ساخت: یکی از اقدامات موثر در مورد شستا بود که خوشبختانه بنحو مطلوب مدیریت شد.

نماینده مردم در خانه ملت در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان ساخت:خوشبختانه در حوزه تامین اجتماعی قدمهای خوبی در این حوزه برداشته شد،فی المثل بیمارستان چالوس از نظر تجهیزات رادیو لوژی و سی تی اسکن بروز شد و معضل برگزاری کمیسیون پزشکی که تا قبل از این شهروندان باید با طی مسافتهای طولانی به دیگر نقاط استان سفر میکردن خوشبختانه در چالوس تشکیل میگردد و این قدم بزرگی برای رفاه شهروندان بحساب می آید.

قاسم احمدی در خاتمه این جلسه اظهار داشت با در نظر گرفتن میزان رضایتمندی مردم ،عشق و علاقه ای که در برادر ارجمندم وزیر محترم سراغ دارم به وظیفه خود عمل خواهم کرد و   همچنان از دولت محترم تدبیر و امید حمایت قاطعانه خواهم کرد .

 

استان مازندران اقتصاد جامعه کمیسیون پزشکی کانون بازنشستگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر