کد خبر: 520865 A

رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه خبرداد:

رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه از برگزاری مسابقات کشتی جام شهدا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گلوگاه، مدیر ورزش وجوانان شهرستان گلوگاه در نشست خبری با اصحاب رسانه از فعالیّت 1800 ورزشکار سازمان یافته در این شهرستان خبر داد وگفت: شهرستان گلوگاه ظرفیت و پتانسیل ورزشی مستعدّی دارد اما رنج گلوگاه در بخش اقتصادی است.

محمد رضا دارابی با بیان اینکه سرانه ورزشی این شهرستان بیش از 2 متر است، افزود: سالن ورزشی روستاهای مهدیرجه،قلعه پایان، لمراسک و سالن ورزشی شهید سینه سپهر، امام خمینی از سالن های توپی این شهرستان است و دو سالن ورزشی در روستاهای اوارد و ریحان آباد در دست ساخت است.

وی ادامه داد: سالن ورزشی روستای مهدیرجه از سالن های بزرگ و مناسب در شرق مازندران است که با اعتبار 600 میلیون تومان ساخته شد.

مدیر ورزش و جوانان شهرستان گلوگاه مرمّت وبازسازی خانه کشتی روستای قلعه پایان با 4.5 میلیون تومان، دیوارکشی و حصارکشی ضلع جنوبی زمین فوتبال ولمازو با اعتباری حدود 25 میلیون تومان، بازسازی و مرمّت ساختمان اداره ورزش را بخشی از پروژه های عمرانی برشمرد.

دارابی از برگزاری مسابقات کشتی جام شهدا در گلوگاه خبر داد و گفت: جام شهدا با حضور 10 تیم در سه رده سنی و15 وزن در دهم شهریور برگزار می شود

 

اداره ورزش و جوانان امام خمینی زمین کشتی ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر