کد خبر: 527766 A

استاندار مازندران در دومین کنگره شهدا کارمند؛

استاندار مازندران گفت: شهدا بهترین الگو برای جامعه بشری اند ، باید همه پیام شهدا را مرور کنیم چرا که شهدا الگوی جامعه انسانی اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، ربیع فلاح جلودار در دومین کنگره 385 شهیدبسیج کارمندان مازندران اظهار داشت:یکی از نیاز های اساسی جامعه ما  گرامیداشت یاد شهداست.

 

وی افزود:شهدا عامل اتحاد و همبستگی در جامعه هستند بنابراین لازم است تا یاد شهدا در ادارات ما تبلور پیدا کند.

فلاح تصریح کرد: شهدا به تصریح قرآن کریم زنده اند و بهترین الگو برای جامعه بشری اند ، باید همه پیام شهدا را مرور کنیم چرا که شهدا الگوی جامعه انسانی اند

استاندار مازندران  ایثار،شهادت و جهاد را سه عامل پیروزی رزمندگان در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دانست و گفت:روحیه شهادت طلبی رزمندگان دشمنان را در انسوی مرزهای جمهوری اسلامی متوقف کرده است.

 

وی با بیان اینکه اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهداست،افزود:روحیه شهادت طلبی درس بزرگی برای همه حق طلبان همه جهانیان است.

فلاح به شهادت شهید حججی اشاره کرد و گفت:مقام معظم رهبری درباره این شهید گفتند که شهید حججی حجت خداوند را برای همگان به نمایش گذاشت.

وی بر تکریم خانواده شهدا تأکید کرد و گفت: نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و استقلال کشور، نقشی حیاتی و تعیین کننده بوده است.

استاندار مازندران  با اشاره به جایگاه و نقش شهدا در پیشرفت و تعالی نظام جمهوری اسلامی، ادامه داد: اقتداری که نظام جمهوری اسلامی در دنیا به آن دست یافته است، به برکت خون شهدا و در سایه رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

 

جامعه دولت شهدا و ایثارگران صنعت مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر