کد خبر: 570512 A

خطیب جمعه بهشهر:

خطیب جمعه بهشهر گفت:مسئله فلسطین مسئله نخست دنیای اسلام و کلید غلبه بر دشمنان اسلام است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر، خطیب جمعه بهشهر در خطبه نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در میان نمازگزاران اظهار کرد:پیروزی حق بر باطل نخستین سرمایه در دنیای اسلام و مجاهدان است و این سنتِ تغییر ناپذیر الهی است به شرط آن که اتحاد، وحدت، استقامت و مقاومت در میان مومنان باشد.

حجت الاسلام سید عربعلی جباری با بیان اینکه بیداری عامل عزّت و قدرت است افزود:هیچ گاه نباید از توطئه و مکر دنیای استکبار غافل شد؛ جمهوری اسلامی ایران در مقابل توطئه جبهه استکبار و صهیونیست می ایستد تا دشمن به آمالش نرسد.

وی به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:مسئله فلسطین مسئله نخست دنیای اسلام و کلید غلبه بر دشمنان اسلام است و جبهه کفر و استکبار و صهیونیست در واقع به دنبال ناامنی، اختلاف و تفرقه میان ملت های مسلمان است.

امام جمعه بهشهر خاطرنشان کرد: امروز ایران مقتدر و رهبر حکیم جمهوری اسلامی ایران در دنیای مسلمانان الگو است و ملت ما بیدار، بابصیرت و هوشیار می باشد.

حجت الاسلام جباری گفت: اگر کشورهای عربی منطقه در برابر توطئه و مکر استکبار می ایستادند آمریکا جرات نمی کرد موضوع انتقال قدس شریف را مطرح کند.

وی در ادامه با اشاره به طرح تفکیک زباله از مبدا ادامه داد:با اجرای این طرح و جداسازی زباله های تر و خشک می توان به محیط زیست، دولت و کشور کمک کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر در بخشی از سخنانش به عوامل استحکام خانواده ها اشاره کرد و گفت:شادی و شادمانی در خانه و خانواده یکی از عوامل استحکام خانواده هاست که این روزها مورد غفلت قرار گرفت.

حجت الاسلام جباری اظهار کرد:محبت به همدیگر، ابراز علاقه و احترام گذاشتن، شادی و صمیمیت از عوامل تاثیرگذار در سلامت خانواده ها می باشد.

 

دولت شادی فلسطین اسلام بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر