کد خبر: 570655 A

استاندار مازندران :

برای تحقق برنامه های دولت در احیای صنایع ، شناسائی سرمایه گذاران واقعی و سپردن مجموعه های صنعتی به آنان در استان پیگیری می شود .

به گزارش ایلنا از ساری،استاندار مازندران با اشاره به سابقه حدود یک قرنی فعالیت کارخانه های نساجی در قائمشهر و نقش آن در اقتصادی شهرستان و زندگی مردم ، به به روز نشدن امکانات و تجهیزات متناسب با پیشرفت های تکنولوژی و متناسب نبودن محصولات با ذائقه جامعه را از مشکلات واحدهای صنعتی از جمله کارخانه های نساجی مازندران اعلام کرد .

وی وضعیت کنونی واحدهای صنعتی و تولیدی مازندران از جمله کارخانه های نساجی قائمشهر را میراث گذشته دانست و تاکید کرد : باید این میراث را اصلاح کرد تا محصولاتی متناسب با نیاز و ذائقه جامعه تولید و عرضه شود .

اسلامی بازاریابی و بازگرداندن کارخانه ها به عنوان دارائی های کشور را به مدار تولید از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته برشمرد و تاکید کرد که این برنامه با اصلاح و ادامه پرداخت تسهیلات رونق تولید ادامه می یابد.

استاندار مازندران یکی از مشکلات استان را ورود سرمایه گذار نماها به حوزه اقتصادی دانست و تاکید کرد : برای تحقق برنامه های دولت در احیای صنایع ، شناسائی سرمایه گذاران واقعی و سپردن مجموعه های صنعتی به آنان در استان پیگیری می شود .

وی گفت : با ورود سرمایه گذاران واقعی ، ظرفیت های از دست رفته اقتصادی احیا می شود و کارخانه ها به مدار تولید باز خواهند گشت.

اسلامی اصلاحات اقتصادی را نیازمند همراهی مردم دانست و اظهار داشت : مازندرانی ها همواره شاگرد اول حضور در صحنه های دفاع از نظام بودند و در زمان جنگ‌ بیشترین حضور و در زمان انتخابات بیشترین مشارکت را داشتند و به طور قطع در اصلاح امور اقتصادی هم نقش خود را بخوبی ایفا خواهند کرد.

 

دولت سرمایه گذاران مشکلات نساجی اصلاحات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر