کد خبر: 577521 A

قاسمی طوسی مطرح کرد:

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران گفت: سند نشاط اجتماعی استان با بهره گیری از دیدگاه های نخبگان، صاحب‌نظران و مشارکت دستگاه‌های مسئول تدوین می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ساری، عیسی قاسمی طوسی در جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی استان با اشاره به این که دولت تدبیر و امید، رویکرد مطلوبی به مقابله با آسیب های اجتماعی دارد و اعتبارات مناسبی را به این مهم اختصاص داده است، افزود: برای ارتقا نشاط اجتماعی و افزایش امید و اعتماد در جامعه نیاز به چراغ راه و تدوین سند نشاط اجتماعی داریم.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با بیان اینکه باید برنامه های غنی و موثر فرهنگی برای جامعه تدارک ببینیم، یادآور شد: باید از ظرفیت فضای مجازی برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن و ایجاد نشاط فاخر و آگاهسازی جامعه بهره برد.

وی با اشاره به اینکه نشاط اجتماعی با برنامه‌های هوشمندانه و جامع تقویت می‌شود، خاطرنشان ساخت: از ظرفیت هنر می‌توان در ایجاد نشاط در جامعه به نحو مطلوب استفاده کرد.

در آغاز این جلسه حیدری، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، از برنامه های این اداره کل در برای تقویت و ارتقا نشاط اجتماعی و افزایش امید در استان ارایه کرد.

استان مازندران عیسی قاسمی طوسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر