کد خبر: 109732 A

چهاردولی در تذکر شفاهی:

متاسفانه با تغییر دولت ها ضرورت ها تغییر می کند و پروژه های دولت قبل نیمه تمام می ماند و طرح های جدید آغاز می شود که هدررفت هزینه، سرمایه و زمان و بلاتکلیفی را به همراه خواهد داشت.

عضو کمیسیون عمران مجلس بر ضرورت داشتن یک برنامه واحد در دولت ها تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، علی نعمت چهاردولی در تذکر شفاهی خود ابتدا از جلسه مثبت و سازنده دولت و مجلس تشکر کرد و سپس گفت: در تمام دنیا ثابت شده که قدرت یک دولت در اجرای درست قانون و برنامه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و نظارت اوست ولی چند دولت در ایران نشان داده اند که با جابجایی دولت ها، برنامه ها نیز جابجا می شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه با تغییر دولت ها ضرورت ها تغییر می کند و پروژه های دولت قبل نیمه تمام می ماند و طرح های جدید آغاز می شود که هدررفت هزینه، سرمایه و زمان و بلاتکلیفی را به همراه خواهد داشت.

وی این رویکرد را برگشت به عقب توصیف کرد و گفت: مردم انتظار دارند دولت یک فرآیند رو به جلو داشته باشد و بر اساس برنامه عمل کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس به وزارت بهداشت تذکر داد و بیان کرد: در شرایطی که پیامک های نگران کننده درباره قرص مشابه استامینوفن و مرگبار بودن آنها ارسال می شود، لازم است وزارت بهداشت وارد عمل شود و مردم را از نگرانی خارج کند.

این نماینده مردم در مجلس همچنین به وزارت بهداشت درخصوص کمبود پزشک، دارو و تجهیزات در حوزه انتخابیه خود تذکر داد.

وی در بخش دیگری از تذکر خود خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: شغل اصلی مردم ملایر کشاورزی است ولی بحران آب کشاورزی باغات این شهرستان را تهدید می کند و اگر تدبیری برای آن اندیشیده نشود، شاهد خشک شدن باغات خواهیم شود.

اجتماعی و فرهنگی پزشک جهاد کشاورزی دارو دولت سرمایه کشاورزی مجلس شورای اسلامی نماینده مردم در مجلس وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر