کد خبر: 109880 A

سلیمی در تذکر شفاهی:

مرغداران برای تهیه آذوقه با مشکلاتی مواجه هستند که وزیر جهاد کشاورزی و صنعت و معدن برای جلوگیری از افزایش قیمت ها فکر عاجلی در این مورد داشته باشند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مسئولان به دنبال اتمام عملیات عمرانی جاده دلیجان - نراق باشند، گفت: این جاده هر روز شاهد کشتار مردم این منطقه است.

به گزارش ایلنا، علیرضا سلیمی در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی کشور گفت: بازار نهاده های دامی به ویژه بخش مرغداری با نوسانات جدی مواجه است و مرغداران برای تهیه آذوقه با مشکلاتی مواجه هستند که وزیر جهاد کشاورزی و صنعت و معدن برای جلوگیری از افزایش قیمت ها فکر عاجلی در این مورد داشته باشند.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس قوانینی را که تصویب می کرد افرادی که وارد هستند آن را دور می زنند که به طور مثال صاحبان معادن به جای اینکه ۲.۴ درصد ارزش افزوده را در همان شهرها واریز کنند را در تهران واریز می کنند که تنها دود و معضلات و مشکلات را برای مردم این مناطق به جای می گذارد.

وی ادامه داد: آب شرب محلات و دلیجان وضعیت مناسبی ندارد و مردمان این مناطق در روز ۱۲ ساعت از داشتن آب شرب محروم هستند که وزیر نیرو باید فکری در این زمینه بیاندیشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: از یکسو تلفن بخش های روستایی این مناطق قطع شده و از سوی دیگر به دلیل اینکه دلیجان و محلات مراکز گردشگری هستند سازمان مربوطه توجه و اهتمامی در این مورد ندارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: ۳۰۰ هکتار از باغات دلیجان و محلات در حال خشک شدن هستند و جاده دلیجان – نراق که عملیات عمرانی آن نیمه کاره رها شده که مسئولان مربوطه باید چاره ای در مورد این موضوعات داشته باشند.

آموزش و تحقیقات مجلس افزایش قیمت تلفن جاده جهاد کشاورزی شورای اسلامی صنعت و معدن گردشگری نماینده مردم نماینده مردم در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر