کد خبر: 111643 A

یوسفیان ملا درگفت‌وگو با ایلنا:

دولت تنها در صورتی می‌تواند یارانه نقدی ۴۵ هزار تومانی را ادامه دهد که ۵۰ درصد یارانه بگیران را از دریافت یارانه نقدی حذف کند / در صورت ادامه روند فعلی، دولت زمین گیر می‌شود.

یک عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم، خواستار توقف هدفمندی یارانه‌ها شد و گفت: با وجود شرایط حاکم بر اقتصاد کشور، ادامه روند فعلی هدفمندی بار تورمی به همراه خواهد داشت و دولت باید این طرح را متوقف کند.

عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با اعلام اینکه مجلس نیز با توقف هدفمندی موافق است، اظهار داشت: دولت با ارایه یک لایحه به مجلس از ادامه این طرح صرف نظر کند.

نماینده مردم آمل در مجلس نهم، با بیان اینکه دولت تنها در صورتی می‌تواند یارانه نقدی ۴۵ هزار تومانی را ادامه دهد که ۵۰ درصد یارانه بگیران را از دریافت یارانه نقدی حذف کند، گفت: در صورت ادامه روند فعلی، دولت زمین گیر می‌شود.

این نماینده مجلس در ادامه از برداشت ۳۰ درصد از صندوق توسعه ملی برای تأمین منابع بودجه سال ۹۲ در راستای اصلاح بودجه خبر داد و گفت: بسیاری از اصلاحیه بودجه ۹۲ که از سوی دولت برای بررسی بیشتر به مجلس ارائه شده است مورد موافقت و تصویب نمایندگان قرار گرفته است.

یوسفیان از ارائه اصلاحیه بودجه ۹۲ به صحن بعد از تعطیلات مجلس خبر داد.

اجرای هدفمندی یارانه ها اقتصاد کشور بودجه دولت زمین صندوق توسعه ملی عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات نماینده مردم هدفمندی یارانه ها یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر