کد خبر: 111823 A

طاهری در تذکر شفاهی:

وام هایی که برای ازدواج و اشتغال داده می شود بسیار کارساز و مفید است ولی متناسب با نیاز جامعه نیست و از بانک مرکزی می خواهیم به استان ها در بخش وام قرض الحسنه و ازدواج کمک کند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس وام ازدواج و اشتغال را مفید و کارساز خواند و خواستار تقویت صندوق مهر امام رضا(ع) شد.

به گزارش ایلنا، سیدعلی طاهری در نشست علنی امروز(چهارشنبه ۱۷ مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود خطاب به وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بعد از آنکه دو وزارتخانه در یکدیگر ادغام و وزارت صنعت، معدن و تجارت شکل گرفت باید دستور العمل جدید و شرح وظایف و چارت سازمانی تازه برای استان ها ابلاغ می شد که تا کنون چنین کاری صورت نگرفته است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسه روز گذشته نیز تذکر کتبی در این خصوص داده شده افزود: کارمندان اداره کل در استان ها با سرگردانی مواجه هستند و بخشی از کارها بر زمین مانده است ضمن آنکه تورم و گرانی روزانه نیز متأثر از چنین وضعیتی شده که دستورات لازم ابلاغ نشده است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر تأسیس ادارات مرکز استان تصریح کرد: در مرکز استان گلستان اداره کل وجود دارد و کارهای ستادی به خوبی انجام می شود ولی وزارت صنعت در مرکز استان اداره ندارد.

وی در بخش دیگری از تذکر خود از وزارت تعاون خواست نسبت به تقویت صندوق مهر امام رضا اقدام کند و گفت: وام هایی که برای ازدواج و اشتغال داده می شود بسیار کارساز و مفید است ولی متناسب با نیاز جامعه نیست و از بانک مرکزی می خواهیم به استان ها در بخش وام قرض الحسنه و ازدواج کمک کند

ازدواج استان گلستان اشتغال امام رضا بانک مرکزی جامعه زمین قرض الحسنه گرانی وزارت تعاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر