کد خبر: 111829 A

غضنفرآبادی در نطق پیش از دستور:

تقسیمات در استان کرمان را با بررسی‌‌های کارشناسانه انجام دهیم تا خدایی نکرده این اقدامات موجب تشنج و تنش در منطقه نشود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: آرزوی ما این است که مرگ بر آمریکا را نگوییم و آن زمانی است که آمریکا از قتل، غارت، چپاول و آدمکشی دست بردارد اما در حال حاضر آمریکا شیطان بزرگ است و به همین دلیل مذاکره با آمریکا آرزوی ما نیست.

به گزارش ایلنا، موسی غضنفرآبادی در نشست علنی امروز(چهارشنبه ۱۷ مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور افزود: مرگ بر آمریکا به این معنا است که مرگ بر ستمگری، آدمکشی، فریبکاری و سلطه جویی که آمریکا نماد آن است و همچنین سلام بر مردم مظلوم آمریکا که شعار دموکراسی در آن منطقه گوش فلک را کر کرده است زیرا مردم این کشور تحت سلطه و سیطره صهیونیست‌ها قراردارند و در واقع دلمان برای مردم آمریکا می‌سوزد.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه بر مردم آمریکا حکومتی جنگ طلب و دروغگو حکومت می‌کند که با طرح و نقشه صهیونیست‌ها به قدرت رسیده است لذا آرزوی ما این است که مردم آمریکا روزی از زیر یوغ صهیونیست‌ها خارج شوند و به آزادی برسند.

وی تصریح کرد: آرزوی ما این است که مرگ بر آمریکا را نگوییم و آن زمانی است که آمریکا دست از قتل، غارت و چپاول و آدمکشی بردارد اما در حال حاضرآمریکا شیطان بزرگ است که باید این شعارها ادامه داشته باشد.

نماینده مردم بم درمجلس افزود: هر چند اقتدار آمریکا در تاریکی مطلق وجود دارد وبه همین علت حاکمان حال و آینده آمریکا باید بدانند که اگر با ملت ایران با زبان تکریم سخن بگویند گردن ما از مو هم باریک‌تر است و اگر جنگ و دعواکنند ما روزگار هر متجاوزی را سیاه می‌کنیم.

وی ادامه داد: ملت ایران به هیچ وجه زیر بار ذلت نخواهد رفت و این در حالی است که به خوبی ملت ایران از امام حسین(ع) آموختند که هیچ وقت زیر بارظلم و ستم نخواهند رفت.

وی خطاب به رئیس جمهور افزود: انتخاب شما نه دست فلان فرد بوده و نه دست فلان حزب، انتخاب شما یک توفیق الهی بوده که موهبت آن باز هم آشکارتر خواهد شد. لذا شما خود را نباید مدیون هیچ گروه و حزبی بدانید و امیدواریم روش اعتدالی همراه با تدبیر خود را برای سربلندی بیشترنظام به کار گیریم.

غضنفرآبادی افزود: دنیا طلبان و پست پرستان به خصوص افرادی که سکولار ومعاند نظام هستند برای گرفتن مقام، به تعریف و تمجید از شما روی می آورند وپس از گرفتن مقام، ماشین تدبیر و امید شما را پنچر می‌کنند.

وی ادامه داد: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری همه باید به دولت کمک کنندو بر خود فرض می‌داریم که با دل و جان در چارچوب اهداف نظام انقلاب اسلامی و پاسداری از خون شهدا و تمکین فرمایشات مقام معظم رهبری با دولت همکاریکند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: اگر تصمیم شما برای تقسیمات استانی در استان کرمان حتمی است اقدامات فوق را با بررسی‌‌های کارشناسانه انجام دهیم که خدایی نکرده این اقدامات موجب تشنج و تنش در منطقه نشود.

استان کرمان انقلاب اسلامی جنگ دموکراسی رئیس جمهور قتل مجلس شورای اسلامی مرگ مقام معظم رهبری صهیونیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر