کد خبر: 117765 A

درخواست زاهدی از دولت؛

در آستانه ماه محرم، تاسوعا و عاشورای حسینی بار دیگر اعلام انزجار خود رااز خوی استکباری آمریکا اعلام و همه با هم با حضور در مراسم براعت از استکبار پیام مرگ بر آمریکای خویش را اعلام می‌نمایم.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از دولت تدبیر و امید انتظار است هر چه سریع‌تر تکلیف مدیریت استان کرمان را مشخص کند.
به گزارش ایلنا، محمدمهدی زاهدی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهدای دانشجو و دانش آموز ۱۳ آبان گفت: شهدایی که در راه مبارزه با استکبار و دفاع از آرمان‌های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی جان باختند تا خط بطلانی بر رژیم ستم شاهی به عنوان نماد حضور آمریکا در نقاط مختلف کشور قبل انقلاب و اجرایی کند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: این خط سرح انقلاب در بهمن ۵۷به بار نشست و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت.
وی ادامه داد: جای دارد از دانشجویان خط امام(ره) که حماسه ۱۳ آبان را در افشاگری‌های جاسوسی آمریکائیان به جهانیان ارائه دادند تشکر و قدردانی نماییم.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه دانشجویان انقلاب اسلامی همواره در اجرای فرامین امام راحل و رهبر معظم انقلاب پای به کار بودند تصریح کرد: در آستانه ماه محرم، تاسوعا و عاشورای حسینی بار دیگر اعلام انزجار خود رااز خوی استکباری آمریکا اعلام و همه با هم با حضور در مراسم براعت از استکبار پیام مرگ بر آمریکای خویش را اعلام می‌نمایم.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در پایان از دولت تدبیر و امید انتظار است هرچه سریع‌تر تکلیف مدیریت استان کرمان را مشخص نماید تا تأخیر در آن موجب سستی در دستگاه‌های اجرایی استان کرمان نشده است.

۱۳ آبان استان کرمان استکبار انقلاب اسلامی جاسوسی دانش آموز دولت رهبر معظم انقلاب محرم مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر