کد خبر: 117803 A

از اعتماد رییس جمهور تشکر می‌کنم؛

قطعا توجه ویژه رییس‌جمهور به دو حوزه ورزش و جوانان بر کسی پوشیده نیست و امیدوارم بتوانم پاسخگوی خواست دولت یازدهم در وزارت ورزش و جوانان باشم.

وزیر پییشنهادی ورزش و جواناناز اعتماد دکتر روحانی رییس جمهور محترم تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، نصرالله سجادی گفت: قطعا توجه ویژه رییس جمهور به دو حوزه ورزش و جوانان بر کسی پوشیده نیست و امیدوارم بتوانم با همکاری معاونان، ‌روسای فدراسیون‌ها و مدیران استان‌ها با برنامه‌ریزی موثر و کارآمد پاسخگوی خواست دولت یازدهم در وزارت ورزش و جوانان باشم.

سجادی همچنین اظهار امیدواری کرد با رای اعتماد نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و تعامل و همراهی آنها بتواند برنامه‌های خود را در این وزارتخانه عملیاتی کند.

نصرالله سجادی دانشیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران است. وی سال ۱۳۶۰ با ابلاغ شهید دکتر باهنر(وزیر(آموزش و پرورش و نخست وزیر دولت شهید رجایی) مدیرکل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش شد.

ریاست فدراسیون فوتبال، قائم‌مقام سازمان تربیت‌بدنی، ‌ دبیرکلی کمیته ملی المپیک و معاون تربیت‌بدنی و تندرستی وزیر آموزش و پرورش از دیگر سوابق مدیریتی وی بوده است.

سجادی همچنین در بازی‌های المپیک ۱۹۸۸ سئول، ‌۱۹۹۶آنلانتا، ‌۲۰۰۴ آتن و ۲۰۰۸ پکن سرپرست کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران بود. وی در ۵ دوره بازی‌های آسیایی عهده‌دار سرپرست کاروان ورزشی ایران بود.

وی در زمینه تالیف و ترجمه کتب دانشگاهی آثار متعددی دارد. مدیریت سازمان های ورزشی، ‌ فوتبال، ‌ بازاریابی ورزشی و جنبش المپیک و ۲۱ عنوان دیگر از جمله کتاب‌های تالیف شده ایشان است.

همچنین از نصرالله سجادی ۶۲ مقاله در زمینه علمی و پژوهشی در نشریات خارجی به چاپ رسیده است.

وی سابقه عضویت در شورای المپیک آسیا را از سال ۱۳۷۰ به مدت ۲۰ سال داشته و از سال ۱۳۷۳ مدرس المپیک سولیداریتی کمیته بین المللی المپیک است.

المپیک بازی دانشگاه تهران دولت رییس جمهور فوتبال کمیته بین المللی المپیک ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان وزارتخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر