کد خبر: 118725 A

آصفری در گفت‌وگو با ایلنا:

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تلاش هستند تا وزیر علوم را به مجلس فرا بخوانند و از وی در رابطه با انتصابات افرادی که نتوانستند از مجلس رأی اعتماد بگیرند سؤالاتی را مطرح کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای انتصاب‌های فرجی دانا در وزارت علوم برای انجام سؤال از وی تاکنون بیش از ۵۰ امضا جمع‌آوری کردند.
محمدحسن آصفری عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا گفت: در راستای انتصابات وزیر علوم در وزارتخانه نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیش از ۵۰ امضا برای طرح سؤال از وی در صحن علنی جمع‌آوری کرده‌اند.
وی در ادامه افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تلاش هستند تا وزیر علوم را به مجلس فرا بخوانند و از وی در رابطه با انتصابات افرادی که نتوانستند از مجلس رأی اعتماد بگیرند سؤالاتی را مطرح کنند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: اگر نمایندگان از پاسخ وزیر به سؤالاتشان قانع نشوند به وی کارت زرد خواهند داد و اگر بخواهد رفتارهای خود را در رابطه با انتصابات افرادی که مورد نظر مجلس نمی‌باشد را بار دیگر به آن‌ها سمت‌هایی بدهد وزیر را استیضاح خواهند کرد.

استیضاح صحن علنی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزارت علوم وزارتخانه هیئت رئیسه علوم امضا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر