کد خبر: 118818 A

درخواست سید باقر حسینی در پی حادثه تروریستی زابل:

این گونه حملات ددمنشانه که نشانگر عمق کینه و عداوت دشمنان انقلاب اسلامی است و از نقش مؤثر قضات دادگستری در برخورد قاطعانه با اشرار و مفسدان اجتماعی حکایت دارد، نه تنها خللی در عزم جدی دستگاه قضایی در برخورد مناسب با تبهکاران به وجود نمی‌آورد بلکه دستگاه قضایی را در برخورد با این گونه شرارت‌ها مصمم‌تر از گذشته خواهد کرد.

سید باقر حسینی نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی در پی حادثه ترور دادستان زابل پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش ایلنا، در این پیام تسلیت آمده است؛ بار دیگر در یک توطئه از قبل برنامه‌ریزی شده یکی از قضات تلاشگر دادگستری و همکار ایشان به دست عوامل استکبار جهانی به شرف شهادت نائل و در راه انجام وظیفه و اجرای عدالت و امنیت، قربانی توطئه مزدوران بیگانه شدند. این گونه حملات ددمنشانه که نشانگر عمق کینه و عداوت دشمنان انقلاب اسلامی است و از نقش مؤثر قضات دادگستری در برخورد قاطعانه با اشرار و مفسدان اجتماعی حکایت دارد، نه تنها خللی در عزم جدی دستگاه قضایی در برخورد مناسب با تبهکاران به وجود نمی‌آورد بلکه دستگاه قضایی را در برخورد با این گونه شرارت‌ها مصمم‌تر از گذشته خواهد کرد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه اسفناک به مقام معظم رهبری، خانواده آن شهیدان و جامعه قضات کشور، علو درجات آن دو شهید بزرگوار را از خداوند منان مسئلت نموده و از قوای امنیتی و انتظامی می‌خواهد تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری عوامل این ترور اقدام کنند.

استکبار جهانی انقلاب اسلامی جامعه خانواده دستگاه قضایی مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری نیروهای امنیتی امنیت دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر