کد خبر: 119685 A

نماینده مسجد سلیمان در موافقت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان:

وی ضمن ارائه توصیه هایی به وزیر پیشنهادی از وی خواست در صورت به عهده گرفتن مسئولیت این وزارتخانه تعامل خود با مجلس و جوانان را حفظ کند و از به کار گماردن مدیران سیاسی در این عرصه خودداری کند و منابع و اعتبارات را به طور متوازن در مناطق مختلف توزیع کند.

نماینده مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که ما در عرصه ورزش و جوانان دچار بی ثباتی هستیم، آقای سجادی به عنوان فردی که در این حوزه دارای برنامه و تجربه است بهترین گزینه در جهت برقراری ثبات در این عرصه محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اسماعیل جلیلی به عنوان موافق وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی با اشاره به اهمیت این وزارتخانه گفت: در بحثورزش و جوانان که اکثریت جامعه ما را در بر می گیرد باید تلاش شود فردی مسئولیت این وزارتخانه را به عهده گیرد که توانایی لازم را برای اراره این وزارتخانه داشته باشد.

وی گفت: از آنجا که ما در عرصه ورزش و جوانان دچار بی ثباتی هستیم، آقای سجادی به عنوان فردی که در این زمینه دارای برنامه و تجربه است بهترین گزینه برای برقراری ثبات در این عرصه محسوب می شود.

جلیلی خطاب به نمایندگان اظهار داشت: اگر به سلامت و پایبندی به برنامه و اخلاق معتقد هستید آقای سجادی مناسب ترین گزینه برای احراز این مسئولیت است.

وی در پایان ضمن ارائه توصیه هایی به وزیر پیشنهادی از وی خواست در صورت به عهده گرفتن مسئولیت این وزارتخانه تعامل خود با مجلس و جوانان را حفظ کند و از به کار گماردن مدیران سیاسی در این عرصه خودداری کند و منابع و اعتبارات را به طور متوازن در مناطق مختلف توزیع کند.

اخلاق جامعه سلامت مجلس شورای اسلامی مسجد ورزش و جوانان وزارتخانه پیشنهادی گزینه سجادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر