کد خبر: 119697 A

نماینده گرگان در دفاع از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان:

آقای سجادی به مسائل جوانان اشراف کامل دارد و مطابق با آن برنامه ریزی کرده است و در زمینه ورزش نیز این مقوله را از نظر کمی و کیفی مدنظر قرار داده است.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی گفت: سجادی برای تمام راهبردهایی که مطرح کرده برنامه عملیاتی دارد و نه تنها سیاسی کار نیست بلکه کاملا اجرایی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عیسی امامی به عنوان نماینده موافق وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن بیان اهمیت ورزش به عنوان عمده ترین ابزار تربیتی، با توجه به رشد جمعیت جوان گفت: با توجه به تخصص و مدرک تحصیلی آقای سجادی در این حوزه ایشان بهترین گزینه برای تصدی این وزارتخانه است.

وی افزد: آقای سجادی علاوه بر تخصص، از نظر مدیریتی نیز کاملا پخته و منطقی هستند و با توجه حضور ایشان در محیط آموزش وپرورش و دانشگاه و همچنین در حوزه های مختلف ورزشی در سطح ملی و بین المللی، به نقاط قوت و ضغف ورزش آگاهی کامل دارد.

وی با اشاره به راهبردهای مطرح شده از جانب وزیر پیشنهادی در حوزه ورزش وجوانان گفت: ایشان برای تمام راهبرد های مطرح شده برنامه عملیاتی دارند و نه تنها سیاسی کار نیست بلکه کاملا اجرایی است.

وی در دفاع از وزیر پیشنهادی همچنین گفت: آقای سجادی به مسائل جوانان اشراف کامل دارد و مطابق با آن برنامه ریزی کرده است و در زمینه ورزش نیز این مقوله را از نظر کمی و کیفی مدنظر قرار داده است.

امامی در دفاعیات خود از وزیر پیشنهادی به توجه وی به بخش خصوصی اشاره کرد و طی ارائه پیشنهاداتی به وزیر پیشنهادی از وی خواست به مناطق محروم توجه بیشتری کند و رشد متوازن را در ارتباط با جامعه ورزش در برنامه های خود مدنظر قرار دهد.

بخش خصوصی جامعه رشد مجلس شورای اسلامی ورزش و جوانان وزارتخانه جوان کاملا پیشنهادی سجادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر