کد خبر: 119725 A

پیرموذن در موافقت با گزینه پیشنهادی ورزش و جوانان:

در صورت بی‌توجهی به وزارت ورزش و جوانان این حوزه می‌تواند دستاویزی علیه نظام، نظم روانی و اجتماعی و ثبات سیاسی باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه معضلات جوانان در کانون توجه گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان بوده است، گفت: اعتماد به یار رجایی اعتماد به بهبود اوضاع وزارت ورزش و جوانان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا‏، کمال‌الدین پیرموذن در نشست علنی امروزمجلس شورای اسلامی در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت یازدهم، ضمن موافقت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با بیان اینکه سجادی اشراف کافی به مسائل ورزش و جوانان دارد، افزود: معضلات جوانان در کانون توجه گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان بوده است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین وسرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور تبلور اراده ملت است، تصریح کرد: انتخاب سجادی از سوی رئیس جمهور برای تصدی بر وزارت ورزش و جوانان نشان از آینده‌نگری وی است.

وی ادامه داد: سجادی یار شهید رجایی است و اعتماد به وی پشیمانی به همراه نخواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری تجربیات و توانمندی‌های گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان‏، افزود: از نظرسیاسی ورزش شمشیر دولبه‌ای است که می‌تواند در جهت رفع مشکلات و معضلات حکومتی به کار گرفته شود.

پیرموذن گفت: در صورت بی‌توجهی به وزارت ورزش و جوانان این حوزه می‌تواند دستاویزی علیه نظام، نظم روانی و اجتماعی و ثبات سیاسی باشد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، ‌نمین و سرعین در مجلس ادامه داد: سکانداری بهتر از سجادی برای وزارت ورزش و جوانان وجود ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: نگاه گزینه پیشنهادی ورزش به وزارتخانه مذکور یک نگاه منطقه‌ای نیست بلکه خواهان تحول در تمامی زمینه‌ها و عموم رشته‌های ورزشی و جوانان است.

وی ادامه داد: معضلات جوانان در کانون توجه گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان بوده است.

شورای اسلامی صنایع و معادن مجلس مجلس شورای اسلامی مشکلات نماینده مردم نماینده مردم در مجلس ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان ملت رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر