کد خبر: 120446 A

پزشکیان در گفت‌و‌گو با ایلنا:

دولت برای ایجاد تعامل با مجلس باید مقداری در روند برخورد خود با مجلس تغییراتی را دهد و مجلس نیز می‌بایست از برخی برخورد خود کوتاه بیایند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در روند برخوردهای مجلس و دولت تغییری حاصل نشود، قطعا چالش‌ها را مردم در ادامه کار نیز مشاهده خواهند کرد.

مسعود پزشکیان در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، در رابطه با تعامل میان دولت و مجلس گفت: ایجاد تعامل میان مجلس و دولت یک رابطه دو طرفه می‌باشد.

وی در ادامه گفت: اگر دولت و مجلس به دنبال ایجاد تعامل بیشتر با یکدیگر می‌باشند، باید هر کدام از این گروه‌ها عیوب و نقایص خود را برطرف کند.

نماینده مردم آذر شهر، اسکو و تبریز اذعان داشت: دولت برای ایجاد تعامل با مجلس باید مقداری در روند برخورد خود با مجلس تغییراتی را دهد و مجلس نیز می‌بایست از برخی برخورد خود کوتاه بیایند.

پزشکیان گفت: اگر در روند برخوردهای مجلس و دولت تغییری حاصل نشود قطعا چالش‌ها را مردم در ادامه کار نیز مشاهده خواهند کرد.

پزشکیان در ادامه با مثبت ارزیابی کردن نشست مذاکرات ایران با گروه ۱ + ۵درژنو، بیان کرد: حضور وزرای خارجه کشورهای غربی در ژنو و گفتگوی آن‌ها این حقانیت را نشان می‌دهد که ایران به دنبال ساخت سلاح هسته‌ای نمی‌باشد، اما داشتن تکنولوژی هسته‌ای طبق قوانین بین المللی حق مردم ایران است.

وی با تاکید بر این مطلب که ایران می‌بایست از این بستری که برایش مهیا شده است به بهترین نحو بهره ببرد، افزود: اگر ایران بتواند این نتایج را به سرمنزل مقصود برساند قطعا برد بیشتری عاید تیم مذاکره کننده ایران خواهد شد.

پزشکیان بیان کرد: امیدوارم آینده تیم مذاکره کننده ایران با گروه ۱ + ۵ ختم بخیر شود.

پزشکیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر