کد خبر: 122751 A

عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌و‌گو با ایلنا:

تاکنون ۶۰ نفر از نمایندگان مجلس طرح «تعیین تکلیف سه هزار نفر از نیروهای انسانی فنی حرفه‌ای منتقل شده به وزرات علوم» را امضا کرده‌اند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ارائه طرح «تعیین تکلیف سه هزار نفر از نیروهای انسانی فنی وحرفه‌ای منتقل شده به وزرات علوم» به اداره کل قوانین مجلس خبر داد.
قاسم احمدی لاشکی، درگفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با بیان اینکه زمانی که تصمیم به جدایی فنی و حرفه‌ای از آموزش و پرورش گرفتیم نیروهای انسانی این سازمان را نیز در اختیار وزرات علوم قرار داده‌ایم، گفت: برای بررسی و تعیین تکلیف بیش از سه هزار نیروی انسانی در سازمان فنی و حرفه‌ای طرحی را آماده کرده‌ایم.
وی افزود: تاکنون ۶۰ نفر از نمایندگان مجلس طرح «تعیین تکلیف سه هزار نفر از نیروهای انسانی فنی و حرفه‌ای منتقل شده به وزرات علوم» را امضا کرده‌اند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طراحان طرح «تعیین تکلیف سه هزار نفر از نیروهای انسانی فنی و حرفه‌ای منتقل شده به وزرات علوم» این طرح را برای بررسی در صحن علنی در اختیار اداره کل قوانین قرار داده‌اند.
احمدی بیان کرد: احتمالا تا یک ماه دیگر طرح «تعیین تکلیف سه هزار نفر از نیروهای انسانی فنی حرفه‌ای منتقل شده به وزرات علوم» در دستور کار نمایندگان قرار بگیرد.

آموزش و پرورش آموزش و تحقیقات مجلس صحن علنی فنی و حرفه ای نمایندگان مجلس نیروی انسانی انسانی مجلس تعیین تکلیف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر