کد خبر: 124004 A

سید علی طاهری در تذکر شفاهی:

شخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه امیدواریم شیرینی مذاکرات هسته‌ای و موفقیت‌های آن با مهار تورم و بیکاری همراه شود، خواستار تقویت اعتبارات وام ازدواج شد.

سیدعلی طاهری در نشست علنی امروز(۵ آذر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک سالروز تشکیل بسیج گفت: همچنین مناسبت پنجم آذر در استان گلستان به ویژه شهرستان گرگان که سالروز قیام خونین مردم در سال ۵۷ است را گرامی می داریم.

به گزارش ایلنا، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک موفقیت هسته‌ای تصریح کرد: از مسئولان تیم مذاکره کننده هسته ای تشکر می کنیم و انتظار این است موفقیتی که حاصل شده شیرینی آن حل مشکلات مردم در زمینه‌های اقتصادی، مهار تورم و ایجاد اشتغال برای جوانان باشد.

وی گفت: در بخش کشاورزی از وزیر کشاورزی و معاونت برنامه ریزی رئیس جمهور انتظار داریم درخصوص تقویت اعتبارات کشاورزی به ویژه جاده‌های بین مزارع که در دیدار کشاورزان به این مسئله اشاره می‌کنند؛ توجه شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: بحثگازوئیل مورد نیاز کشاورزان برای چاه‌های کشاورزی و ادوات کشاورزی نیاز اصلی آنها با توجه به فصل زمستان است که مسئولان توجه داشته باشند و اعتبارات این بخش نیز تقویت شود.

وی با تاکید بر اینکه تصویب اعتبارات سرمایه در گردش یکی از نیازهای اساسی مدیران ما در بخش است؛ افزود: در بحثاعتبارات مربوط به وام ازدواج جوانان تاکید می کنیم این اعتبارات تقویت شود.

مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر