کد خبر: 126300 A

در صحن علنی مجلس صورت گرفت؛

هیات رئیسه مجلس بر اساس ماده ۲۱۶ گزارش کمسیون اجتماعی را در مورد تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی شرکت سرمایه‌گذاری(شستا) و شرکت‌های تابعه را با نظر خود و بر اساس درخواست هیات تحقیق و تفحص به قوه قضاییه ارسال کرد.

بر اساس ماده ۲۱۶ ‌آیین‌نامه داخلی مجلس گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی با نظر هیات رئیسه بدون اخذ رای به قوه قضاییه برای رسیدگی خارج از نوبت ارسال شد.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، هیات رئیسه مجلس بر اساس ماده ۲۱۶ گزارش کمسیون اجتماعی را در مورد تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی شرکت سرمایه‌گذاری(شستا) و شرکت‌های تابعه را با نظر خود و بر اساس درخواست هیات تحقیق و تفحص به قوه قضاییه ارسال کرد.
بر اساس ماده ۲۱۶ ایین نامه مجلس در صورتی که تخلص احراز و در خواست تعقیب متخلف توسط هیات تحقیق و تفحص از سوی هیات رئیسه محرز شود گزارش از سوی هیات رئیسه مجلس به قوه قضاییه و یا مرجع رسیدگی به نخلفات اداری ارسال می‌شود این موضوع را رئیس جلسه حجت الاسلام ابوترابی فرد اعلام کرد گزارش تحقیق و تفحص خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

آیین نامه داخلی مجلس تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی سرمایه گذاری صحن علنی مجلس قوه قضائیه قوه قضاییه هیات ارسال تحقیق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر